Богданов Роман Ігорович

Директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську

Народився у 1984 році в місті Харкові.

У 2001 році закінчив Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У 2006 році – Інститут підготовки слідчих кадрів для СБУ у складі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство».

У 2016 році закінчив Східноукраїнський Національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю «економіка підприємства».

У 2020 році закінчив аспірантуру навчально-наукового інституту економіки і управління Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля на кафедрі публічного управління, менеджменту та маркетингу. Тема наукової роботи – «Формування управлінських структур у системі економічної безпеки підприємства».

З 2006 до 2015 року працював на посадах оперативного складу Служби безпеки України.

Протягом 2015-2017 років працював заступником начальника Лисичанського міжрайонного відділу Управління СБУ в Луганській області, у 2017-2018 роках – начальником Біловодського районного відділу Управління СБУ в Луганській області.

З  початку 2018 року займав керівну посаду у підрозділі контррозвідки Управління СБ України в Харківській області.

З січня 2020 року (до призначення на посаду Директора ТУ ДБР у м. Краматорську) працював начальником головного відділу контррозвідки 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За результатами конкурсу у жовтні 2020 року призначений на посаду Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

У квітні 2021 року захистив дисертацію за спеціальністю "Менеджмент" у галузі "Управління та адміністрування" та здобув науковий ступінь доктора філософії.