Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Особистий прийом громадян у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому

Особистий прийом громадян у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому

Особистий прийом громадян здійснюється у визначені дні та години за попереднім записом за тел.: (044) 365 41 80 або письмово (з приміткою «Особистий прийом») через поштову адресу: вул. Пилипчука, буд. 28, м. Хмельницький, 29001.

Особистий прийом громадян у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому, проводиться за адресою: вул. Пилипчука, 28, м. Хмельницький.

Пам'ятка громадянам.

Порядок особистого прийому громадян у Державному бюро розслідувань на виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень громадян та організації особистого прийому громадян у центральному апараті та територіальних управліннях Державного бюро розслідувань.

У період дії воєнного стану в Україні проведення особистого прийому громадян у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому, здійснюється у порядку, визначеному наказом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому, від 11.07.2023 № 44.