Васильєв Владислав Віталійович

Директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому

Народився у 1985 році у м. Харкові.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». 

Цього ж року здобув кваліфікацію спеціаліста «Обліку та аудиту» в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. 

Кандидат юридичних наук за спеціальністю «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право». 

З 2007 року розпочав військову службу в органах державної безпеки, пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління - начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Волинській області. 

Протягом 2007-2012 років - оперуповноважений, старший оперуповноважений Управління СБ України в Харківській області. 

Протягом 2012-2014 років - старший оперуповноважений на особливо важливих об‘єктах, старший оперуповноважений в особливо важливих справах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю  Центрального управління СБ України. 

Протягом 2014-2015 років - начальник відділу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління
СБ України. 

Протягом 2015-2019 років - заступник начальника Управління - начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Волинській області. 

У 2020 році перебував на посадах помічника, заступника керівника Патронатної служби Державного бюро розслідувань. 

За результатами відкритого конкурсу у вересні 2020 року призначений на посаду Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. 

Полковник Державного бюро розслідувань.