Томусяк Олександр Станіславович

Заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому

Народився у 1985 році у м. Хмельницькому.

У 2008 році здобув кваліфікацію «Спеціаліста» за напрямом підготовки «Правознавством» в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, де навчався в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України.

Протягом 2008-2009 років – оперуповноважений Хмельницького міського відділу Управління СБ України у Хмельницькій області.

Протягом 2009-2014 років – слідчий, старший слідчий, слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу Управління СБ України у Хмельницькій області.

Протягом 2014-2020 років - старший слідчий в особливо важливих справах управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України.

У 2020 році перебував на посаді заступника керівника Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддів, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

За час військової служби нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

У вересні 2020 року призначений на посаду Заступника директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Підполковник Державного бюро розслідувань.