Мельников Олександр Леонідович

Заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому

Народився у 1978 році у м. Бердянськ Запорізької області.

У період з 2000 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» в Національній академії внутрішніх справ України.

У 2003 отримав вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2010 році отримав диплом «Магістра» за спеціальністю «Управління у сфері правопорядку» в Академії управління Міністерства внутрішніх справ.

З 1996 року розпочав службу в Українській міліції, після атестації перейшов на службу в Національну поліцію України де пропрацював до 2018 року.

Все професійне життя працював в кримінальної поліції, пройшов всі щаблі від оперуповноваженого районного відділу міліції до Першого заступника начальника Департаменту кримінальної розвідки - Центрального апарату Національної поліції України.

Протягом 2005-2007 років – начальник управління ГУ МВС України в м. Києві.

Протягом 2007-2013 років – заступник начальника Департаменту, заступник начальника Департаменту-начальник управління боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми, начальник управління Департаменту карного розшуку МВС України.

Протягом 2013-2014 років – заступник начальника відділу тактичної та стратегічної розвідки УБОЗ ГУМВС України в м. Києві.

Протягом 2014-2015 років – заступник начальника відділу тактичної розвідки управління кримінальної розвідки ГУБОЗ, начальник відділу стратегічної розвідки управління кримінальної розвідки ГУБОЗ, перший заступник начальника Департаменту кримінальної розвідки МВС України.

Протягом 2015-2018 років – перший заступник начальника Департаменту кримінальної розвідки Національної поліції України.

Протягом 2018-2020 років – заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

За результатами відкритого конкурсу у вересні 2020 року призначений на посаду Заступника директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.  

Полковник Державного бюро розслідувань.