Олександр Соколов

22/10/2020

Олександр Соколов: розслідування фактів катувань та іншого неналежного поводження з боку правоохоронних органів один з найважливіших пріоритетів роботи ДБР

Про це наголосив заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов під час зустрічі з представниками Ради Європи. У ній взяли участь Директорка програм Генерального Директорату програм Ради Європи Верена Тейлор, в.о. Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та керівниця проєкту Ради Європи «Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні» Олена Лунгол.
21/10/2020

Олександр Соколов: Мета ДБР – притягнення до відповідальності осіб, які мають захищати, а не порушувати закон

Про це заявив заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов, під час робочої зустріч керівництва ДБР та представників Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), яка відбулася у середу, 21 жовтня 2020 року.

Зокрема, Олександр Соколов поінформував про роль ДБР у системі правоохоронних органів України.

09/10/2020

Олександр Соколов представив керівництво Краматорського теруправління ДБР

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив керівництво територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську. Його очільником за результатом відкритого конкурсу став Роман Богданов.
30/07/2020

ДБР діє виключно в межах чинного законодавства і не втручається у питання релігії, - Олександр Соколов

У рамках досудових розслідувань ДБР не оспорювались та не перевірялись питання отримання Україною Томосу про автокефалію. Про це під час брифінгу заявив в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов.
17/07/2020

ДБР розпочинає реорганізацію територіальних управлінь

У всіх територіальних управліннях ДБР буде застосований єдиний підхід до формування керівного складу. Зокрема, ТУ очолюватимуть директор і два заступники – один із слідчої, інший – з оперативної роботи. При цьому усі керівники будуть відноситися до начальницького складу ДБР. Про це повідомив в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов.
16/07/2020

Кожне третє розслідування ДБР у сфері громадської безпеки, пов’язане із незаконним зберіганням або використанням зброї, - Олександр Соколов

Слідчі ДБР наразі розслідують 270 кримінальних проваджень за фактом вчинення злочинів проти громадської безпеки та порядку. Кожна третя справа пов’язана з незаконним зберіганням або збутом зброї, боєприпасів чи вибухових речовин. Про це повідомив в.о. Директора ДБР Олександр Соколов під час координаційної наради щодо стану протидії кримінальним правопорушенням проти громадської безпеки та громадського порядку, що відбулася 16 липня 2020 року під головуванням Генерального прокурора України Ірини Венедіктової.
06/06/2020

Координаційна нарада щодо стану протидії катуванням правоохоронцями

Державне бюро розслідувань розслідує близько 5 000 кримінальних проваджень за фактами жорстокого поводження з боку правоохоронців, в тому числі катувань.