підозра

27/02/2020

Розкрадання понад 600 тисяч гривень - ДБР повідомило про підозру посадовцю ЗСУ

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України у привласненні та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому повторно, в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України)
26/02/2020

Окупаційним «прокурорам» Криму повідомлено про підозру у державній зраді

Повідомлено про підозру колишнім прокурорам прокуратури Автономної Республіки Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Побиття та погрози зброєю – поліцейському повідомлено про підозру у перевищенні влади

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру колишньому оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Лівобережного відділення поліції Центрального ВП Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Експравоохоронець підозрюється у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалось насильством та застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Зловживання службовим становищем – працівнику Львівської митниці повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру старшому державному інспектору митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС у зловживанні службовим становищем та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч.1 ст. 364 та ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

2,7 мільйона гривень збитків державі — ДБР повідомило про підозру харківським податківцям

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру одному із заступників начальника ГУ ДПС у Харківській області у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Його підлеглому повідомлено про підозру у невиконанні судового рішення (ч.3 ст. 382 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Придбання та зберігання психотропів – ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, повідомили про підозру поліцейському Управління патрульної поліції у м. Києві у придбанні та зберіганні психотропних речовин без мети збуту (ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Збут наркотиків засудженим – ДБР повідомило про підозру працівнику Запорізького СІЗО

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру працівнику установи виконання покарань Державної пенітенціарної служби України у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Збитки 26 мільйонів гривень - ДБР спільно з Офісом Генерального прокурора повідомили про підозру приватному нотаріусу

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора 25 лютого 2020 року повідомили про підозру приватному нотаріусу Дніпровського нотаріального округу у використанні підроблених документів та зловживанні повноваженнями особою, які надає публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

2000 доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності – ДБР повідомило про підозру поліцейській

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру слідчій одного з районних відділів поліції ГУ Нацполіції у Львівській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/02/2020

Перевищення службових повноважень – патрульному повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розлідуваннь, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру заступнику командира роти Управління патрульної поліції в Донецькій області у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалось насильством та застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).