підозра

02/06/2020

Розтрата 396 000 гривень бюджетних коштів - ДБР повідомило про підозру одному з керівників ГУ Нацполіції у Тернопільській області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступнику начальника ГУ Нацполіції у Тернопільській області. Правоохоронець підозрюється у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, а також у службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 , ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
01/06/2020

Майже 400 000 гривень збитків державі під час ремонту службових приміщень – ДБР повідомило про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 29 травня 2020 року заочно повідомили про підозру одному із заступників начальника Харківської митниці ДФС. Посадовець підозрюється у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2, 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
30/05/2020

Побиття двох громадян поліцейськими під час патрулювання – слідчі ДБР повідомили про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру старшому інспектору одного з відділів патрульної поліції та поліцейському-водію  Білгород-Дністровського ВП ГУ Нацполіції в Одеській області. Правоохоронці підозрюються у перевищенні службових повноважень працівником правоохоронного органу, діями, що супроводжувалися насильством та болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого  (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
30/05/2020

Розтрата понад 19 мільйонів гривень – ДБР повідомило про підозру командиру військової частини та 5 учасникам злочинної групи 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру 6 учасникам злочинної групи, серед яких командир однієї із військових частин, що дислокується на Вінниччині, які за попередньою змовою заволоділи бюджетними коштами оборонного призначення в особливо великих розмірах.
29/05/2020

«Виведення» 28 мільйонів гривень «Вектор Банку» – ДБР повідомило про підозру ексголові наглядової ради Банку

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань, в рамках кримінального провадження зареєстрованого, за матеріалами Головного оперативного управління ДБР, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру щодо заволодіння чужим майном на суму понад 28 мільйонів гривень ексголові наглядової ради «Вектор Банку» (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

Привласнення понад 479 тисяч гривень та нанесення матеріальної шкоди на суму понад 1,7 мільйона гривень – ДБР повідомило про підозру військовослужбовцю та працівнику ЗСУ

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, повідомили про підозру військовослужбовцю та працівнику ЗСУ однієї з військових частини Вінницької області. Вони підозрюється у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах, службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки та недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

Понад 8,5 мільйонів гривень збитків – ДБР повідомило про підозру трьом службовим особам державної лісової охорони

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру лісничому та двом майстрам лісу одного з лісництв ДП "Хустське лісове дослідне господарство". Їх підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

ДБР повідомило про підозру слідчій поліції, яка "зливала" інформацію про телефонні розмови громадян

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру слідчій одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Львівській області. Слідча підозрюються у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих документів, внесенні до офіційних документів неправдивих відомостей та порушенні недоторканності приватного життя (ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 182 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

Незаконне призупинення ліцензії авіакомпанії - судді Баришівського райсуду повідомлено про підозру

За дорученням заступника Генерального прокурора, 28 травня 2020 року судді Баришівського районного суду Київської області повідомлено про підозру у постановленні завідомо неправосудної ухвали (ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

Незаконна вирубка дерев на понад 1 мільйон 396 тисяч гривень – ДБР повідомило про підозру учасникам злочинної групи

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську,  повідомили про підозру чотирьом посадовцям Олександрівського лісництва ДП «Покровське лісове господарство». Вони підозрюються у зловживанні службовим становищем та незаконній порубці дерев, що спричинило істотну шкоду та тяжкі наслідки, перевезенні та збуті незаконно зрубаних дерев, вчиненими повторно, організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 246, ч. 4 ст. 246, ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).