затримання

26/02/2020

1000 євро за контрабанду тютюну з Румунії - ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому затримали військовослужбовця відділу прикордонної служби «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 
26/02/2020

4000 доларів США за вплив на закриття справи – ДБР затримало оперуповноваженого ДФС

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали оперуповноваженого Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві під час одержання неправомірної вигоди за зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).
26/02/2020

Хабар за повернення посвідчення водія та техпаспорта – ДБР затримало патрульного та колишнього поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Львові, затримали інспектора сектору реагування патрульної поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУ Нацполіції у Волинській області та його спільника за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/02/2020

5000 доларів США за непритягнення до відповідальності за розповсюдження порнографії – ДБР затримало інспектора кіберполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за сприяння керівництва Дерпартаменту кіберполіції затримали інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Житомирській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/02/2020

5000 доларів США за уникнення відповідальності за шахрайство – ДБР затримало радника начальника та керівника одного із секторів ГУ Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Мелітополі, затримали одного з радників начальника ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області та начальника одного із секторів Приморського ВП Бердянського відділу поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області за вимагання і одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
22/02/2020

3000 доларів США за закриття справи – ДБР затримало начальника відділу поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали начальника одного з відділів Головного управління Національної поліції України у Волинській області за вимагання і  одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
21/02/2020

250 000 гривень за закриття справи - ДБР затримало керівника слідчого підрозділу поліції

Слідчі Центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали начальника слідчого відділення одного з відділень поліції ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/02/2020

700 доларів США за позитивне проходження перевірки – ДБР затримало працівницю ДАБІ

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 20 лютого 2020 року затримали за вимагання та одержання неправомірної вигоди начальницю одного з відділів Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївській області та посередника (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/02/2020

700 доларів США за контрабанду тютюну – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали старшого техніка одного з відділень Мукачівського прикордонного загону під час одержання ним 700 доларів США неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/02/2020

«Закрити очі» на порушення правил пожежної безпеки - ДБР затримало на хабарі працівника ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали інспектора відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області під час вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).