затримання

01/06/2020

42 000 хабара за збут деревини поза обліком держлісгоспу - ДБР затримало посадовця лісгоспу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали помічника лісничого одного з лісогосподарських підприємств Волинської області під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
30/05/2020

ДБР затримало податківця, який одержував щомісячні хабарі від підприємця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали головного державного ревізора-інспектора одного з Управлінь ГУ Державної податкової служби у Рівненській області за одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

ДБР затримало одного з керівників ДСНС  Одещини після одержання 40 тисяч гривень хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали заступника начальника одного з управлінь  ГУ ДСНС України в Одеській області після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

ДБР затримало заступника начальника морської охорони під час одержання хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали заступника начальника одного з відділів Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
27/05/2020

​​12 000 доларів США за закриття кримінального провадження – ДБР затримало податківця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали старшого державного інспектора одного із відділів ГУ Державної податкової служби в Житомирській області за підбурювання у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 4 ст. 27 та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України). 
26/05/2020

Працівника сектору з питань запобігання та виявлення корупції ДПС затримано під час одержання 1000 доларів США хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали працівника сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС в Закарпатській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
26/05/2020

Незаконна торгівля деревиною – слідчі ДБР затримали одного із керівників Новоселицького лісництва 

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, затримали одного із керівників Державного підприємства «Новоселицьке державне спеціалізоване лісництво агропромислового комплексу» за одержання неправомірної вигоди службовою особою повторно, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 
26/05/2020

Хабар за не створення перешкод бізнесу — ДБР затримало поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали начальника сектору превенції одного із відділень Дніпровського відділу ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/05/2020

10 000 гривень хабара за отримання водійських прав – ДБР затримало поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали начальника сектору реагування патрульної поліції одного з районних відділів ГУ Нацполіції у Тернопільській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).
25/05/2020

Зґвалтування та катування у приміщенні відділення поліції – ДБР затримало двох поліцейських

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали оперуповноваженого та начальника одного з секторів Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області за фактом зґвалтування та побиття.