центральний апарат

13/08/2020

ДБР затримало слідчого поліції під час одержання 2 500 доларів США (ВІДЕО)

Державне бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України затримали слідчого Головного управління Нацполіції в Київській області під час одержання неправомірної вигоди.
12/08/2020

Бердянського прокурора судитимуть за одержання 10 000 доларів хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області.
11/08/2020

Продаж інформації російським спецслужбам – ДБР затримало майора СБУ та колишнього військовослужбовця (ВІДЕО)

Державне бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, затримали у місті Бровари майора СБУ та військового пенсіонера (полковника в запасі).
10/08/2020

5 000 доларів США за зміну кваліфікації злочину – керівник відділу та прокурор однієї з місцевих прокуратур постануть перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно прокурора та одного з керівників відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області, які обвинувачуються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
29/07/2020

2,5 млн грн збитків - ДБР викрило організовану злочинну групу у складі 15 осіб, що займалася незаконною рубкою державних лісів на Житомирщині

Слідчі Головного слідчого управління ДБР спільно з працівниками ГУ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, викрили та припинили діяльність стійкого злочинного об’єднання, яке здійснювало незаконні порубки дерев на Житомирщині.
28/07/2020

Систематичні хабарі від підприємців — ДБР затримало керівницю одного з управлінь ГУ ДПС в Донецькій області

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру одному з керівників управлінь ГУ ДПС в Донецькій області під час одержання неправомірної вигоди. Вона підозрюється у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
27/07/2020

5 000 доларів США за «допомогу» приватному підприємцю - ДБР викрило начальника підрозділу податкової міліції 

Слідчі Головного слідчого управління ДБР під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора 27 липня 2020 року затримали начальника підрозділу податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області та його посередника після одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 5 000 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
22/07/2020

ДБР викрило працівника СБУ який займався сутенерством

Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України викрило та припинило протиправну діяльність працівника Центрального апарату Служби безпеки України, який займався сутенерством.
17/07/2020

Систематичні хабарі на Одеській митниці - ДБР затримало трьох митників (ВІДЕО) 

Слідчі Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу ДСР Нацполіції та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримали двох керівників митних постів та заступника начальника відділу митного оформлення одно з митних постів Одеської митниці після одержання ними неправомірної вигоди. 
09/07/2020

150 000 гривень хабара за здійснення оплати за договором поставки – посадовці Національної академії аграрних наук України постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох працівників Президії Національної академії аграрних наук України та керівника одного з підпорядкованих дослідних господарств. Посадовці обвинувачуються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).