міжнародне співробітництво

20/11/2020

Олександр Соколов провів робочу зустріч з представниками ЮНОПС та обговорив стан реалізації проєкту «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)"

19 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч заступника Директора ДБР Олександра Соколова з Директоркою Офісу Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів в Україні Іриною Саакян Веттер, старшим програмним керівником Френом О'Грейді та проєктним менеджером Надією Поліщук.
20/11/2020

Олександр Соколов: ДБР зацікавлене співпрацювати з правоохоронними органами Естонської Республіки

19 листопада 2020 року в Державному бюро розслідувань відбулася робоча зустріч заступника Директора ДБР Олександра Соколова з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууском та другим секретарем Посольства Естонської Республіки в Україні Ріхо Раадо.
07/04/2020

Олександр Соколов: «ДБР готове до відкритого діалогу з моніторинговою місією ООН з прав людини»

Державне бюро розслідувань готове розпочати публічний діалог з представниками моніторингової місії ООН з прав людини задля впровадження наданих рекомендацій щодо розслідування вбивств, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.  Про це наголосив в. о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов.
10/03/2020

ДБР перейматиме досвід французьких правоохоронців в оперативній роботі та розслідуванні військових злочинів

Керівництво ДБР зустрілося із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном та аташе з правоохоронних питань Жан-Люком Ломоном. Сторони обговорили зміни в правоохоронній системі країни та судову реформу і реформу прокуратури.
05/10/2019

Делегація ДБР відвідала Національний антикорупційний директорат Румунії

3 жовтня делегація Державного бюро розслідувань на чолі із заступником Директора Олександром Буряком відвідали з робочим візитом Національний антикорупційний директорат у системі прокуратури при Вищому касаційному суді Румунії (Direcţia Naţională Anticorupţie, DNA). 
19/09/2019

ДБР співпрацюватиме з Центральним антикорупційним бюро Польщі

З 16 по 18 вересня делегація Державного бюро розслідувань на чолі із першим заступником Директора Ольгою Варченко відвідала з робочим візитом м. Варшава (Польща). Основною метою поїздки був обмін досвідом з Центральним антикорупційним бюро Польщі, визначення пріоритетних напрямків для подальшої співпраці та презентація перших результатів роботи Державного бюро розслідувань.
29/05/2019

Директор ДБР та Командувач цивільними операціями Європейського Союзу обговорили напрями співпраці

29 травня відбулася робоча зустріч Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби з  Командувачем цивільними операціями Європейського Союзу Вінченцо Копполою.
20/05/2019

Олександр Буряк: Візит представників ДБР в Гаагу допоміг закласти фундамент для ефективної співпраці з європейськими правоохоронними органами

З 14 по 17 травня делегація Державного бюро розслідувань на чолі із заступником Директора Олександром Буряком відвідала з робочим візитом м. Гаага (Нідерланди). Основною метою поїздки був обмін досвідом з міжнародними правоохоронними інституціями та представлення міжнародним партнерам перших успіхів в роботі ДБР.