Кіровоградська область

05/08/2020

Перевищення службових повноважень працівником Кіровоградської поліції - обвинувальний акт скеровано до суду

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора батальйону УПП в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції. Сержант поліції обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).
03/08/2020

Вирубка дерев та збитки на понад 268 000 гривень – посадовець «Олександрівського лісового господарства» постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно посадовця Державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. Він обвинувачується у службовій недбалості, що завдала тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
03/07/2020

183 000 гривень збитків через службову недбалість - ДБР повідомило про підозру колишньому інспектору поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру колишньому інспектору однієї з груп роти патрульної служби поліції особливого призначення ГУ Нацполіції в Кіровоградській області. Правоохоронець підозрюється у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).
01/07/2020

ДБР повідомило про підозру колишньому інспектору поліції у службовій недбалості, яка завдала 97 000 гривень збитків

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 30 червня 2020 року повідомили про підозру колишньому інспектору групи логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв'язку однієї з рот Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Він підозрюється у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

Колишній поліцейський постане перед судом за хуліганство

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора взводу однієї з рот тактично-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Нацполіції України. Він обвинувачується у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).
20/06/2020

Понад 431 000 гривень збитків через службову недбалість – ДБР повідомило про підозру посадовцю лісгоспу 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру посадовцю Державного підприємства «Голованівського лісового господарства». Він підозрюються у службовій недбалості, тобто невиконанні або неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов'язків, спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
09/06/2020

Слідчий та прокурор постануть перед судом за незаконне затримання

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з відділів місцевої прокуратури Кіровоградської області та колишнього старшого слідчого Приморського відділу поліції в м. Одеса ГУ Нацполіції в Одеській області. Правоохоронці обвинувачуються у завідомо незаконному затриманні (ч. 1 ст. 371 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

Понад 166 000 гривень збитків через невиконані ремонті роботи - начальник СІЗО постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальника державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор». Він обвинувачується у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою з групою осіб, зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу та службовому підробленні (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
29/04/2020

10 000 грн за одержання посвідчення водія - ДБР викрило заступника начальника одного з відділів поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, викрили заступника начальника одного з відділів поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області під час одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
06/04/2020

Начальник відділу однієї із місцевих прокуратур постане перед судом за одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з відділів Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області. Правоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).