Вінницька область

14/08/2020

5 500 доларів США хабара задля уникнення відповідальності через незаконне позбавлення волі –  слідчому Вінницької поліції повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру слідчому одного з відділень Вінницького ВП ГУ Нацполіції у Вінницькій області. Він підозрюється у закінченому замаху на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням (ч. 2 ст. 15 та ч. 3 ст. 368 КК України).
12/08/2020

Вінницького митника судитимуть за надання 1 000 доларів США працівнику СБУ

До суду скеровано обвинувальний акт відносно державного інспектора митного поста «Ямпіль» Вінницької митниці ДФС.
04/08/2020

367 000 гривень збитків через незаконну рубку дерев – двоє працівників «Крижопільського лісового господарства»  постануть перед судом

До суду скеровані обвинувальні акти відносно лісничого та майстра лісу одного із лісництв ДП «Крижопільське лісове господарства». Майстер лісу обвинувачується у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), лісничий -  у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки, та  службовому підробленні (ч. 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 366 КК України).  
31/07/2020

Незаконне переміщення товару із Молдови на понад 2 мільйони гривень – слідчі ДБР повідомили про підозру прикордоннику

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру інспектору прикордонної служби відділу прикордонної служби «Болган» Могилів-Подільського прикордонного загону за прийняття пропозиції, та одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).
02/07/2020

Посадовець Нацполіції постане перед судом за розтрату палива

До суду скеровано обвинувальний акт відносно одного із керівників роти поліції особливого призначення ГУ Нацполіції у Вінницькій області. Правоохоронець обвинувачується у привласненні паливно-мастильних матеріалів, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 3. ст. 191 Кримінального кодексу України).
26/06/2020

Підбурював начальника військової частини викрасти та продати зброю за 600 доларів США – покупця затримали «на гарячому»  

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали цивільну особу за підбурення до викрадення військовослужбовцем зброї, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану та придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 410, ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України). 
26/06/2020

ДБР затримало псевдорадника Президента України та «генерала СБУ», які вимагали у громадянина 1 мільйон 100 тисяч гривень

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали трьох осіб, двоє з яких представлялися радником Президента України та генералом Служби безпеки України, за вимагання коштів в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).
24/06/2020

Службове підроблення задля покращення показників – колишній поліцейський постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього дільничного офіцера поліції Вінницького відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області. Він обвинувачується у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
23/06/2020

Працівник ДСНС постане перед судом за скоєння смертельного ДТП

До суду скеровано обвинувальний акт відносно працівника Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Вінницькій області. Він обвинувачується у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).