Донецька область

10/08/2020

Розкрадання продуктів, призначених для пацієнтів військового госпіталю – ДБР затримало військовослужбовця

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали та повідомили про підозру тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника однієї з військових установ.
30/07/2020

Вдарив жінку прикладом автомату – ДБР повідомило про підозру оперуповноваженому поліції

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Торецького відділення поліції Бахмутського ВП ГУ Нацполіції у Донецькій області. Майор поліції підозрюється у перевищенні службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством та болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
28/07/2020

Систематичні хабарі від підприємців — ДБР затримало керівницю одного з управлінь ГУ ДПС в Донецькій області

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру одному з керівників управлінь ГУ ДПС в Донецькій області під час одержання неправомірної вигоди. Вона підозрюється у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
28/07/2020

Поліцейський постане перед судом за побиття водія в Маріуполі 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора батальйону патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області. Правоохоронець обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
01/07/2020

Використання фальшивого паспорту для перетину лінії розмежування – суддя постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно судді Волноваського районного суду Донецької області. Суддя обвинувачується у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).
01/07/2020

10 000 гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків – оперуповноважений Нацполіції постане перед судом 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно поліцейського батальйону управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції. Поліцейський обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 
30/06/2020

Побиття водія патрульним - ДБР повідомило про підозру правоохоронцю

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру інспектору батальйону патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області. Правоохоронець підозрюється у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
15/06/2020

ДБР поверне військовій частині викрадений БТР

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повернуть військовій частини бронетранспортер, який з лютого 2015 року вважався викраденим.
12/06/2020

20 000 гривень за неперешкоджання роботі підприємця – ДБР затримало посадовицю ДПС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали  заступника начальника управління – начальника одного з відділів Волновасько-Мангушського управління Головного управління ДПС у Донецькій області та її посередницю після одержання неправомірної вигоди (ч. 3  ст. 368 Кримінального кодексу України).