Волинська область

04/08/2020

Вимагання 6 000 доларів США - посадовець Нацполіції відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього начальника одного з відділів ГУ Нацполіції Волинській області. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). 
03/07/2020

6 800 доларів США за безперешкодне митне оформлення - ДБР повідомило про підозру головному держінспектору ДМС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 2 липня 2020 року повідомили про підозру головному державному інспектору митного поста «Ковель» Держмитслужби України. Він підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб ( ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
27/06/2020

Посадовці ДСНС постануть перед судом за вимагання та одержання неправомірної вигоди у вигляді палива

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника Управління ДСНС України у Волинській області та заступника начальника Аварійно-ремонтного загону ДСНС у Волинській області.  Посадовці ДСНС обвинувачуються у  одержанні неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
16/06/2020

400 доларів США за оформлення транспортних засобів - ДБР затримало двох митників 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали двох державних інспекторів митного поста «Ягодин» Волинської митниці ДМС після одержання ними неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України).
01/06/2020

42 000 хабара за збут деревини поза обліком держлісгоспу - ДБР затримало посадовця лісгоспу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали помічника лісничого одного з лісогосподарських підприємств Волинської області під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
27/05/2020

Хабар та незаконна вирубка і збут деревини – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали прикордонника одного з відділів прикордонної служби Луцького прикордонного загону за незаконну порубку дерев, перевезення та збут незаконно зрубаних дерев, а також за одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 246 та ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).
07/05/2020

ДБР затримало поліцейського під час збуту канабісу вартістю 17 000 гривень

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали працівника одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції у Волинській області під час збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
29/04/2020

Прикордонник відповість у суді за збут наркотичних речовин

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно військовослужбовця Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Він обвинувачується в незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, психотропних речовин вчинених повторно або за попередньою змовою групою осіб ( ч. 2 ст. 307 та ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України).
28/04/2020

42 000 гривень за повернення арештованого майна - ДБР затримало посадовицю Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали заступницю начальника відділу Головного управління Нацполіції у Волинській області, під час одержання нею неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
14/04/2020

1000 літрів дизпалива у вигляді хабара за функціонування АЗС - ДБР затримало посадовців ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали одного із керівників управління ДСНС у Волинській області та начальника одного із загонів управління під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).