Дніпропетровська область

10/08/2020

Службове підроблення та пошкодження офіційного документу – ДБР повідомило про підозру прокурору з Дніпропетровщини

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику відділу  однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області. Прокурор підозрюється у службовому підробленні, тобто складанні і видачі завідомо неправдивих документів та в умисному пошкодженні офіційного документу (ч. 1 ст. 366 та ч.1 ст. 357 КК України).
10/08/2020

Слідчого Нацполіції судитимуть через зникнення речового доказу — вантажного автомобіля

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого одного із відділень Новомосковського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Він обвинувачується у неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
07/08/2020

Щомісячна "абонплата" за невтручання у підприємницьку діяльність — ДБР затримало поліцейського з Дніпропетровщини

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали заступника начальника одного з секторів Соборного відділення поліції Дніпровського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області після одержання ним неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, поліцейський обіцяв не втручатись у  діяльність та не створювати перешкоди підприємству, яке займалося реалізацією металобрухту, за щомісячні платежі по 10 тисяч гривень.
27/07/2020

ДБР повідомило про підозру начальнику одного з відділень поліції Кам’янського у вимаганні хабарів від підприємця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику одного з відділень поліції Кам’янського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.
17/07/2020

Поліцейський з Кривого Рогу відповість перед судом за тиск на підприємця

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника сектору превенції одного із відділень поліції Криворізького ВП ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області який обвинувачується у порушенні недоторканності приватного володіння, вчиненому службовою особою (ч. 2 ст. 162 Кримінального кодексу України).
30/06/2020

ДБР повідомило про підозру правоохоронцю за тиск на приватного підприємця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику сектору превенції одного із відділень поліції Криворізького ВП ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області. Поліцейський підозрюється у порушенні недоторканності приватного володіння, вчиненому службовою особою (ч. 2 ст. 162 Кримінального кодексу України).
16/06/2020

5000 доларів США за уникнення тюремного терміну — ДБР затримало поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали начальника сектору кримінальної поліції одного із відділень Нікопольського відділу ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області після одержання ним коштів за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).
12/06/2020

ДБР повідомило про підозру експоліцейському, який вистрілив у підлітка

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 12 червня 2020 року повідомили про підозру колишньому оперуповноваженому одного з відділів Криворізького відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, який на час скоєння кримінального правопорушення займав посаду працівника сектору превенції одного з відділень поліції того ж відділу поліції.
29/05/2020

20 000 гривень за нереагування на порушення природоохоронного законодавства — посадовиця Держекоінспекції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальниці одного із відділів Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області. Посадовиця обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).
26/05/2020

Хабар за не створення перешкод бізнесу — ДБР затримало поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали начальника сектору превенції одного із відділень Дніпровського відділу ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).