Дніпропетровська область

14/11/2019

Чотирьох поліцейських з Дніпра судитимуть за катування

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох поліцейських Індустріального відділення поліції Дніпровського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Їх обвинувачують у катуванні людини
08/11/2019

Продаж набоїв через Інтернет - ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру в незаконному зберіганні та збуті боєприпасів патрульному Павлоградського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.
28/10/2019

ДБР розслідує факти можливого катування онкохворої ув’язненої

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом  катування ув’язненої працівниками держустанови «Дніпропетровська установа  виконання покарань №4». Підставою стала заява представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
20/09/2019

Понад мільйон гривень збитків за продаж арештованого майна – ДБР розслідує дії працівників держпідприємства МВС

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного продажу арештованого майна державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України, що спричинило державі 1,2 млн гривень збитків.
17/09/2019

ДБР розслідує причетність правоохоронців до діяльності грального бізнесу на Дніпропетровщині

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливої причетності правоохоронців до роботи ігрового бізнесу.
29/08/2019

На Дніпропетровщині затримали двох оперуповноважених поліції – за гроші вони обіцяли вплинути на слідчого

Слідчі теруправління Держаного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, задокументували факт вимагання оперуповноваженими Покровського відділення ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області неправомірної вигоди.
23/08/2019

Колишньому начальнику ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області повідомлено про підозру в організації незаконного затримання патрульних

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, який перевищуючи надану йому владу, організував незаконне затримання співробітниками Управління «КОРД» працівників Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.
31/07/2019

ДБР проводить обшуки в місцевій прокуратурі на Дніпропетровщині

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань розслідують кримінальне провадження щодо можливого перевищення влади працівниками однієї з місцевих прокуратур Дніпропетровської області.
27/07/2019

ДБР розслідує можливе перевищення влади начальником ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області

Слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливого перевищення влади та службових повноважень начальником ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.
25/07/2019

На Дніпропетровщині затримали працівника Державної фіскальної служби під час отримання ним неправомірної вигоди

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди головним державним ревізором-інспектором ГУ Державної фіскальної служби України в Дніпропетровській області.