Чернігівська область

21/07/2020

Продаж наркотичних речовин у Чернігівському слідчому ізоляторі – ДБР повідомило про підозру трьом особам

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру у незаконному зберіганні, придбанні та збуті наркотичних речовин працівнику ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор», а також цивільній особі та ув'язненому.
21/05/2020

8 постраждалих через службову недбалість - командир та експоліцейський взводу постануть перед судом 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира та колишнього поліцейського взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення “Чернігів” ГУ Нацполіції в Чернігівській області. Вони обвинувачуються у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, та державним інтересам (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України). Також експоліцейський обвинувачується у заподіянні необережних тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень (ст. 128 Кримінального кодексу України). 
18/05/2020

ДБР зупинило схему збуту наркотиків у Чернігівському слідчому ізоляторі

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, зупинили схему збуту наркотичних засобів та психотропних речовин на території Державної установи "Чернігівський слідчий ізолятор".
30/03/2020

Загибель війсковослужбовця - командир взводу постане перед судом за порушення правил водіння бойової машини

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира взводу евакуаційної роти одного з батальйонів військової частини Збройних сил України. Військовослужбовець обвинувачується у порушенні правил водіння бойової машини, що спричинило загибель потерпілого (ч. 1 ст. 415 Кримінального кодексу України).
28/03/2020

16 пострілів з гранатомета через службову недбалість - ДБР повідомило про підозру командиру взводу поліції та його експідлеглому

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення “Чернігів” ГУ Нацполіції в Чернігівській області та колишньому поліцейському цього взводу.
09/09/2019

ДБР розслідує обставини загибелі військовослужбовця на Чернігівщині

Cлідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, розслідують обставини загибелі військовослужбовця-контрактника оперативного командування «Північ». Подія сталася поблизу села Гончарівське Чернігівської області.
27/08/2019

На Чернігівщині затримали голову райради за вимагання 1500 доларів США

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали голову однієї з районних рад на Чернігівщині за вимагання 1500 доларів США.
05/07/2019

ДБР розслідує хуліганські дії народного депутата України під час сесії селищної ради

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення хуліганських дій народним депутатом України.
15/05/2019

У Чернігові затримали депутата міськради та керівника КП під час отримання 25 000 доларів США неправомірної вигоди

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки та процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону  затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, а також директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест».
07/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, викрили лісничого під час отримання 1950 доларів США

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, задокументовано факт отримання лісничим Карапчівського лісництва неправомірної вигоди у сумі 1950 доларів США.