Одеська область

25/02/2020

Прикордонник постане перед судом за несанкціонований збут інформації

До суду скеровано обвинувальний акт відносно військовослужбовця Ізмаїльського прикордонного загону Держприкордонслужби. Прикордоннник обвинувачується у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом (ч. 2 ст. 361-2 та ч. ч. 2, 3 ст. 362 Кримінального кодексу України). 
23/02/2020

Смертельне ДТП з мотоциклом - ДБР затримало інспектора поліції охорони

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, розслідують обставини смертельної ДТП за участю інспектора фізичної безпеки одного з батальйонів Управління поліції охорони ГУ Нацполіції в Одеській області (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

17/02/2020

Збут інформації про перетин держкордону – прикордоннику повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру посадовцю Ізмаїльського прикордонного загону за фактом несанкціонованого збуту інформації з обмеженим доступом (ч. 2 ст. 361-2, ч. 2 та ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України).
13/02/2020

Крадіжка під час обшуку на Миколаївщині - ДБР розпочало розслідування

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, розпочали досудове розслідування за фактом здійснення крадіжки (ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України).
04/02/2020

Вимагання та одержання хабара від іноземця - патрульному повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 4 лютого 2020 року повідомили про підозру інспектору одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Одеській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/01/2020

2700 доларів США за зняття арешту з автомобіля – посадовець виконавчої служби відповість за хабар у суді

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди старшим державним виконавцем відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Одеській області (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). До суду скерований обвинувальний акт.   
17/01/2020

Побиття, що призвело до інвалідності – поліцейським повідомлено про підозру

15 січня 2020 року слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора, повідомлено про підозру поліцейському Ананьївського відділення Подільського відділу поліції та інспектору Лиманського відділу поліції ГУ Нацполіції в Одеській області. Поліцейські підозрюються у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
16/01/2020

ДБР затримало інспектора митного посту на хабарі за розмитнення авто

Слідчі теруправління ДБР, розташованого  у м. Миколаєві, затримали за вимагання та одержання неправомірної вигоди інспектора митного поста «Чорноморський» Одеської митниці Держмитслужби.
23/12/2019

Одержання неправомірної вигоди за ввезення товарів без розмитнення – ДБР затримало митника

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали головного інспектора митного посту «Міжнародний аеропорт Одеса» Одеської митниці ДФС під час одержання ним коштів від одного з пасажирів.