Миколаївська область

26/11/2020

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві завершили досудове розслідування стосовно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України).
25/11/2020

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчими ТУ ДБР у м. Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища. (ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст.15, ч. 3 ст. 369 КК України).
09/10/2020

6 поліцейських підозрюються у катуванні громадянина в службових кабінетах Миколаївської поліції (ВІДЕО)

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 7 жовтня 2020 року повідомлено про підозру ще двом правоохоронцям, а саме тимчасово виконуючому обов'язки начальника та старшому слідчому одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, у катуванні за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127 КК України).
07/10/2020

ДБР затримало військовослужбовця Херсонського прикордонного загону за систематичний продаж канабісу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали військовослужбовця Херсонського прикордонного загону Південного регіонального Управління Держприкордонслужби під час збуту наркотичних речовин.
30/09/2020

Нарколабораторія з виготовлення амфетаміну на Миколаївщині – 4 учасники організованої групи, за участю інспектора патрульної поліції, постануть перед судом

Слідчими  територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно чотирьох учасників організованої злочинної групи, до складу якої входив інспектор взводу однієї з рот Управління патрульної поліції в Миколаївській області.
25/09/2020

Слідча Миколаївської поліції підозрюється у незаконному затриманні громадянина

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру слідчій СВ Інгульського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області у незаконному затриманні громадянина (ч. 1 ст. 371 КК України).
03/09/2020

3000 доларів за непритягнення до відповідальності - ДБР затримало оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали оперуповноваженого Центрального відділу поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
01/09/2020

Неправомірна вигода у 2 000 доларів США та 10 тонн зерна – підполковник СБУ постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого оперуповноваженого Управління СБУ в Миколаївській області. Він обвинувачується у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 1 ст. 368 КК України).
25/08/2020

На Миколаївщині посадовиця ДПС підозрюється у службовій недбалості, яка завдала 230 000 гривень збитків

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 25 серпня 2020 року повідомили про підозру головному державному ревізору-інспектору одного з відділів ГУ ДПС у Миколаївській області у службовій недбалості ( ч. 2 ст. 367 КК України).