Миколаївська область

06/08/2020

Двоє поліцейських з Миколаєва постануть перед судом за хуліганство зі стріляниною

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього старшого інспектора роти поліції особливого призначення та старшини групи логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв’язку ГУ Нацполіції в Миколаївській області.
28/07/2020

12 000 гривень за нестворення перешкод підприємцю - колишній посадовець Миколаївської поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділів ГУ Нацполції в Миколаївській області. Він обвинувачується у повторному одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
27/07/2020

Жорстоке побиття затриманого у Миколаєві – колишній поліцейський постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього поліцейського Управління патрульної поліції у Миколаївський області. Він обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).
01/07/2020

21 тисяч гривень хабара за повернення незаконно вилученого авто - ДБР затримало інспектора патрульної поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали інспектора взводу Управління патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції України після одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 15 , ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
24/06/2020

ДБР повідомило про підозру патрульному, який зламав щелепу заявнику

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 23 червня 2020 року повідомили про підозру поліцейському Управління патрульної поліції у Миколаївській області. Правоохоронець підозрюється в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
18/06/2020

1000 доларів США за умовно-дострокове звільнення – ДБР затримало працівника виправної колонії

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали працівника установи відділення нагляду та безпеки ДУ «Вознесенська виправна колонія №72» під час одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України). За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США від громадянина за сприяння в отриманні умовно-дострокового звільнення ув’язненому.
10/06/2020

ДБР повідомило про підозру у хуліганстві із застосуванням вогнепальної зброї двом поліцейським

Слідчі  територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві,  повідомили про підозру старшому інспектору взводу та старшині групи логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв'язку роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.  Правоохоронці підозрюються у  хуліганстві, вчиненому групою осіб із застосуванням вогнепальної зброї ( ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України).
02/06/2020

70 тисяч гривень за безперешкодний вилов риби – ДБР затримало посадовця Держарибагенства

Слідчі  територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали головного державного інспектора Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства України після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
30/05/2020

Посадовицю ДАБІ та її спільника судитимуть за одержання хабара

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно завідувачки одного з секторів Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області та її спільника - колишнього начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області. Вони обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди вчиненому службовою особою та за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

ДБР повідомило про підозру трьом поліцейським та курсанту академії у побитті оператора майнінг-ферми

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру начальнику відділення, оперуповноваженому та начальнику сектору кримінальної поліції одного з відділів поліції ГУНП в Миколаївській області, а також курсанту Національної академії внутрішніх справ.