Львівська область

08/07/2020

Майже 7 мільйонів гривень збитків державі – ДБР повідомило про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру лісничому та двом майстрам лісу державної лісової охорони ДП «Мокрянське ЛМГ» Закарпатської області. Вони підозрюються у вчиненні службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам у сфері охорони, відтворення, сталого і раціонального використання лісових ресурсів (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
07/07/2020

 Систематичні хабарі за «кришування» контрабанди цигарок – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали виконувача обов’язків начальника одного з відділів Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
03/07/2020

6 800 доларів США за безперешкодне митне оформлення - ДБР повідомило про підозру головному держінспектору ДМС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 2 липня 2020 року повідомили про підозру головному державному інспектору митного поста «Ковель» Держмитслужби України. Він підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб ( ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

Хабар за погодження документів - ДБР повідомило про підозру полковнику ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру начальнику одного з управлінь ГУ ДСНС у Львівській області. Він підозрюється  у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди   (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

Понад  1 мільйон 200 тисяч гривень збитків через незаконну вирубку лісу - учасники злочинної групи постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно організованої злочинної групи з  6 осіб, яку організував майстер лісу одного з державних лісогосподарських підприємств Львівської області.
23/06/2020

Недоотримання митних платежів на суму 169 000 гривень через службову недбалість - в.о. головного держінспектора митниці постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно в.о. головного державного інспектора митного оформлення Львівської митниці ДФС. Він обвинувачується у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).
22/06/2020

10 000 гривень за уникнення відповідальності за порушення санітарних норм – посадовець Держпродспоживслужби постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно виконуючого обов'язки начальника одного з відділів ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. Посадовець обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
11/06/2020

Понад 1,2 мільйони гривень збитків внаслідок вирубки лісу – ДБР повідомило про підозру 6 учасникам злочинної групи

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру 6 членам організованої злочинної групи, яку організував майстер лісу одного з державних лісогосподарських підприємств Львівської області. Учасників злочинної групи підозрюють у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу, майстра лісу - у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України).
11/06/2020

Недоотримання бюджетом майже 168 000 гривень – ДБР повідомило про підозру інспектору одного з митних постів

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру старшому державному інспекторові митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС. Він підозрюється у зловживанні службовим становищем та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах (ч. 1 ст.362 та  ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України).
04/06/2020

Розкрадання військового майна- ДБР повідомило про підозру членам організованої злочинної групи

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру організованій злочинній групі у складі заступника командира батальйону однієї з військових частин на Львівщині, заступника командира полку цієї ж частини, (організатору угрупування) та фізичної особи підприємця (пособника в реалізації збуту викраденого військового майна).