Львівська область

16/01/2020

30 тисяч гривень за покриття «тіньової праці» - ДБР затримало податківця на хабарі

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 16 січня 2020 року затримано головного державного ревізора-інспектора ГУ Державної податкової служби у Львівській області під час одержання неправомірної вигоди у сумі 30000 гривень (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
22/12/2019

Бюджет недоотримав понад 2 млн грн - ДБР повідомило про підозру посадовцям Львівської митниці

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у зловживанні владою двом головним державним інспекторам митного поста «Західний» та державному інспектору відділу адміністрування митних платежів Львівської митниці ДФС.
14/12/2019

300 доларів США за невключення сім’ї до переліку неблагополучних – ДБР затримало правоохоронців

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідування, розташованого у місті Львові, затримали дільничного офіцера та  начальника сектору одного з місцевих відділів поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 300 доларів США.
13/12/2019

Вимагання та одержання 4 тисяч доларів США від студентів – ДБР затримало оперуповноваженого та його брата

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали оперуповноваженого одного з відділів поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та його близького родича  під час одержання ними 4 000 доларів США неправомірної вигоди від студентів.
28/11/2019

Держбюджет недоотримав 1,9 млн грн – митнику повідомлено про підозру

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем головному державному інспекторові відділу митного оформлення митного поста «Краківець» Львівської митниці Державної фіскальної служби.
19/11/2019

ДБР розслідує обставини пожежі на території військової частини, внаслідок якої загинув військовий

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, розслідують обставини пожежі у навчальному центрі однієї з військових частин в Яворівському районі Львівської області, в наслідок якої загинув військовослужбовець.
13/11/2019

2,5 млн грн збитків державі через незадекларований вантаж – ДБР повідомило про підозру митнику

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем державному інспектору відділу митного оформлення одного з митних постів Львівської митниці ДФС. Через його неправомірні дії державі завдано понад 2,5 млн грн збитків.
12/11/2019

Смертельна ДТП на Львівщині – ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди слідчому одного з відділів поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
22/10/2019

На Львівщині судитимуть митника за систематичне вимагання та отримання хабарів

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо головного державного інспектора одного з митних постів Львівської митниці ДФС, підозрюваного у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
19/10/2019

Начальника одного з секторів поліції на Львівщині судитимуть за вимагання 65 тисяч гривень

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо начальника сектору реагування патрульної поліції одного з районних відділів поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області, підозрюваного у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від учасника ДТП.