Львівська область

27/03/2020

Недбале ставлення до служби, що спричинило смерть військовослужбовця - колишній командир постане перед судом

До суду скеровано  обвинувальний акт відносно екскомандира відділення однієї із військових частин, дислокованих на території Львівської області. Колишній військовослужбовець обвинувачується у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України).
27/03/2020

Зміна інформації в автоматизованій системі - інспекторка митниці відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшої державної інспекторки митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС. Посадовиця обвинувачується у несанкціонованій зміні інформації в автоматизованій системі митниці та у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 362 та ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).
26/03/2020

3000 євро за ухилення від призову – старший інспектор поліції відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого інспектора з особливих доручень одного з відділів Головного управління Нацполіції у Львівській області. Правоохоронець обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). 
26/03/2020

Сестри-прикордонниці відповідатимуть у суді за вбивство немовляти

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох сестер - колишніх військовослужбовців Львівського прикордонного загону Західного територіального управління Державної прикордонної служби України. Жінки обвинувачуються в умисному вбивстві малолітньої дитини, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).
25/03/2020

Хабар за уникнення відповідальності за вигаданий злочин - поліцейським повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру начальнику сектору превенції та дільничному офіцеру патрульної поліції одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України).
23/03/2020

Недоотримання митних платежів через зловживання владою – ДБР повідомило про підозру держінспекторці Львівської митниці

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру старшій державній інспекторці митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС. Посадова особа підозрюється у несанкціонованій зміні інформації в автоматизованій системі митниці та у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 362, ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).
20/03/2020

Держінспектор митниці постане перед судом за несанкціоновану зміну інформації в автоматизованій системі

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого державного інспектора митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС. Митник обвинувачується у зловживанні службовим становищем та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч.1 ст. 364, ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України).
19/03/2020

Ввезення брендового одягу на 9,6 мільйонів гривень під виглядом «гуманітарки» – ДБР повідомило про підозру посадовцям Нацгвардії та митниці

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру одному із заступників начальника Західного територіального управління Національної гвардії України, заступнику начальника та державному інспектору одного з митних постів Львівської митниці ДФС.
18/03/2020

Недоотримання 138 тис грн митних платежів - держінспекторка митниці постане перед судом за зловживання

До суду скеровано обвинувальний акт відносно державної інспекторки одного з митних постів Львівської митниці ДФС України. Вона обвинувачується у несанкціонованих діях з інформацією та зловживанні службовим становищем (ч. 1 ст. 362 та ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).
14/03/2020

Хабарі за розмитнення авто - ДБР затримало держінспектора Галицької митниці

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань, затримали державного інспектора одного з митних постів Галицької митниці Держмитслужби за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).