Львівська область

25/09/2020

Понад 6,6 млн грн збитків через незаконну порубку лісу на Львівщині - ДБР повідомило про підозру 7 посадовцям Міженецького лісництва 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру 7 посадовим особам Міженецького лісництва ДП "Старосамбірське ЛМГ", серед яких організатор - лісничий, його помічник та 5 майстрів лісу вказаного лісництва.
24/09/2020

Понад 1,3 млн грн збитків через незаконну порубку дерев на Закарпатті - майстер лісу постане перед судом

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування відносно майстра лісу одного з лісництв ДП «Старосамбірське ЛМГ».
03/09/2020

1000 доларів хабара за працевлаштування - ДБР затримало "на гарячому" посадовця Львівського ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 3 вересня 2020 року затримали начальника одного з відділів ГУ ДСНС у Львівській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
02/09/2020

Організовували незаконне прослуховування телефонних дзвінків громадян на замовлення – слідча поліції на Львівщині постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно старшого інспектора сектору дізнання одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Львівській області. Вона обвинувачується у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та порушенні недоторканності приватного життя, вчинене повторно, або якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам особи (ч. 2 ст. 182, ч. 1 ст. 366 КК України).
01/09/2020

ДБР викрило злочинну групу, яка переправляла до України іноземців за підробленими паспортами

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, викрили організовану групу, члени якої налагодили механізм незаконної легалізації на території України іноземців, вихідців із країн підвищеного терористичного ризику, та подальшого їх переправлення через державний кордон, з використанням фальсифікованих паспортних документів країн Європейського Союзу.
27/08/2020

Хабарі за оформлення документів для виїзду за кордон: ДБР затримало одного з керівників Тячівського РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали одного із керівників Тячівського РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
26/08/2020

За викрадення та продаж запчастин до авіаційної техніки Збройних Сил України військовослужбовці та підприємець постануть перед судом

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох військовослужбовців (офіцерів) однієї з військових частин Збройних Сил України та представника однієї із комерційних структур, які були задокументовані на викраденні та збуті військового майна (ч.3 ст.410 КК України).
26/08/2020

Шахрайське заволодіння військовим майном, ухилення від служби та надання хабара - слідчі  ДБР завершили розслідування відносно двох військовослужбовиць із Львівської області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування відносно двох військовослужбовиць однієї з військових частин, дислокованої на території Львівської області, в ухиленні від військової служби, наданні неправомірної вигоди, а також заволодінні військовим майном шляхом шахрайства (ч. 1 ст. 369, ч. 3 ст. 409, ч. 3 ст. 410 КК України).
14/08/2020

Понад мільйон гривень збитків державі через незаконну порубку дерев — колишньому майстру лісу повідомлено про підозру

14 серпня 2020 року слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру колишньому майстру лісу одного з лісництв Державного підприємства «Старосамбірське ЛМГ». Його підозрюють у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
31/07/2020

8 000 доларів США за перекваліфікацію злочину – ДБР затримало заступника начальника одного зі слідчих відділів ГУ Нацполіції м. Дрогобич

31 липня 2020 року слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали заступника начальника одного зі слідчих відділів ГУ Нацполіції у Львівській області під час одержання ним неправомірної вигоди.