скеровано до суду

29/03/2020

Хабарі за переміщення цигарок до Європи - прикордонник відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону. Посадовець обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/03/2020

700 євро хабара, щоб зі свідка не стати підозрюваним – слідчий поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого Надвірнянського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області та його спільника. Правоохоронець та його пособник обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/03/2020

Розкриття вигаданих злочинів для підвищення показників  – поліцейські постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого та оперуповноваженого одного з районних відділів поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. Правоохоронці обвинувачуються у притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднаному зі штучним створенням доказів та примушуванні давати показання (ч. 2 ст. 372 та ч. 1 ст. 373 Кримінального кодексу України).
28/03/2020

800 доларів США хабара за допомогу у контрабанді тютюну до Угорщини - прикордонник постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора прикордонного контролю відділу прикордонної служби "Тиса" Держприкордонслужби України. Військовослужбовець обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
27/03/2020

Недбале ставлення до служби, що спричинило смерть військовослужбовця - колишній командир постане перед судом

До суду скеровано  обвинувальний акт відносно екскомандира відділення однієї із військових частин, дислокованих на території Львівської області. Колишній військовослужбовець обвинувачується у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України).
27/03/2020

Зміна інформації в автоматизованій системі - інспекторка митниці відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшої державної інспекторки митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС. Посадовиця обвинувачується у несанкціонованій зміні інформації в автоматизованій системі митниці та у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 362 та ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).
27/03/2020

Стрибок з вікна Ужгородського відділу поліції - правоохоронці постануть перед судом за перевищення службових повноважень

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох оперуповноважених Ужгородського відділу поліції  Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Правоохоронці обвинувачуються у перевищенні влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
26/03/2020

Шахрайство на 6000 доларів США – посадовець Національного природного парку відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно одного із керівників Національного природного парку «Дермансько-Острозький».  Посадовець обвинувачується у шахрайстві, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України). 
26/03/2020

3000 євро за ухилення від призову – старший інспектор поліції відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого інспектора з особливих доручень одного з відділів Головного управління Нацполіції у Львівській області. Правоохоронець обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). 
26/03/2020

Поліцейський постане перед судом за службове підроблення та заволодіння зброєю

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Дружківського відділення поліції Головного управління Нацполіції в Донецькій області.  Правоохоронець обвинувачується у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей і видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 2 та ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).