скеровано до суду

26/05/2020

Посадовці одного з лісгоспів постануть перед судом за незаконну порубку дерев

До суду скеровано обвинувальний акт відносно лісничого та майстру лісу одного з лісомисливських господарств у Запорізький області. Посадовці обвинувачуються у незаконній порубці дерев, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу України).
26/05/2020

Відвезли на цвинтар, били та вимагали гроші - поліцейські постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох поліцейських одного з відділів поліції ГУ Нацполіції в Черкаській області. Правоохоронці обвинувачуються в розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалися насильством та вимаганні неправомірної вигоди  (ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 365 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/05/2020

140 000 гривень збитків через хабар за продаж деревини - лісничий постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно лісничого одного із лісництв державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).
22/05/2020

Офіцер ЗСУ постане перед судом за смерть двох військовослужбовців

До суду скеровано обвинувальний акт відносно офіцера Збройних сил України у в перевищенні службових повноважень, тобто умисному вчиненні дій, які явно виходять за межі наданих цій особі повноважень, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України).
22/05/2020

Шахрайське отримання квартири площею 107 квадратних метрів - посадовець квартирно-експлуатаційного управління постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього начальника Південно-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління. Експосадовець обвинувачується у шахрайстві, використанні підроблених документів та у підбурюванні до службового підроблення (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 27 і ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
21/05/2020

8 постраждалих через службову недбалість - командир та експоліцейський взводу постануть перед судом 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира та колишнього поліцейського взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення “Чернігів” ГУ Нацполіції в Чернігівській області. Вони обвинувачуються у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, та державним інтересам (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України). Також експоліцейський обвинувачується у заподіянні необережних тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень (ст. 128 Кримінального кодексу України). 
20/05/2020

Струс мозку, синці та покусане плече - двох працівників патрульної поліції судитимуть за побиття начальника

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора відділу безпеки дорожнього руху та т.в.о. інспектора зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Житомирській області за умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків (ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України).
19/05/2020

Винесення судових рішень за російським законодавством - екссуддя Криму постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої судді Господарського суду Автономної Республіки Крим. Вона обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).
19/05/2020

3000 доларів США та по 10 000 гривень щомісячної плати - посадовицю прокуратури судитимуть за вимагання та одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої заступниці керівника однієї з місцевих прокуратур Київської області. Вона обвинувачується у вимаганні та одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
18/05/2020

91 000 гривень неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження – прокурор відповість перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області. Прокурор обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).