Київ

02/06/2020

100 тисяч доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності – псевдорадник голови Офісу Президента постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно представника громадської організації. Він обвинувачується в одержанні 100 000 доларів США шахрайським шляхом, пов‘язаного із закінченим замахом до підбурювання особи на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення такою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст 369 Кримінального кодексу України).
27/05/2020

Вимагання щомісячного хабара та шахрайство - оперуповноважений Нацполіції постане перед судом 

До суду скеровано обвинувальний акт відносно оперуповноваженого одного з відділів Деснянського Управління поліції  ГУ Нацполіції у місті Києві. Правоохоронець обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство) та підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).
18/05/2020

Розкрадання військовослужбовцями ЗСУ пального на суму понад 10 млн грн – ДБР та ДСР викрили злочинну групу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, спільно з працівниками Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, за процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України, викрили організовану злочинну групу, яка систематично привласнювала та збувала пально-мастильні матеріали, що належали військовій частині.
14/05/2020

160 000 гривень за «дозвіл» на зайняття проституцією – поліцейські постануть перед судом за одержання неправомірної вигоди

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох посадових осіб управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіції у місті Києві. Правоохоронці обвинувачуються в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за не вчинення нею в інтересах третіх осіб дій, з використанням службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
06/05/2020

Розтрата бюджетних коштів у сумі понад 513 000 гривень – ДБР повідомило про підозру експосадовцю РНБО

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому Керівнику Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України. Експосадовець підозрюється у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненій у великих розмірах та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 2, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).
30/04/2020

Вимагання та одержання 700 доларів США хабара – податківець постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно головного державного ревізора – інспектора Головного управління ДПС у місті Києві. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
29/04/2020

2 000 доларів США хабара за покарання без позбавлення волі – Київський прокурор відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора однієї з Київських місцевих прокуратур. Правоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення будь-якої дії з використанням свого службового становища в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/04/2020

ДБР завершило розслідування відносно народного депутата, який стріляв у громадянина

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування за фактом заподіяння народним депутатом Верховної Ради України V-VIII скликань тяжкого тілесного ушкодження громадянину (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).
28/04/2020

4 000 доларів США за безперешкодний продаж газу - двох Київських прокурорів судитимуть за одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох прокурорів однієї із київських місцевих прокуратур та цивільної особи. Прокурори обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб (. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 
27/04/2020

17 000 гривень за непроведення слідчих дій - начальник відділення поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Деснянського управління поліції ГУ Нацполіції у місті Києві. Правоохоронець обвинувачується в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за невчинення такою службовою особою, в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).