Черкаська область

31/03/2020

Умисне неподання декларації - ДБР повідомило про підозру експоліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому поліцейському одного з відділів Головного управління Нацполіції у Черкаській області. Експравоохоронець підозрюється в умисному неподанні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).
29/03/2020

Смертельне ДТП із згорілим авто на Черкащині - ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, повідомили про підозру водієві роти конвойної служби Головного управління Нацполіції в Черкаській області. Поліцейський підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).
25/03/2020

Хабар, щоб не відкривати справу про розтрату майна - прокурор постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно прокурора однієї з прокуратур Черкаської області, підозрюваного у одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
17/03/2020

98 000 гривень за неофіційний відпуск лісоматеріалів – ДБР затримало майстра лісу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, 17 березня 2020 року затримали майстра лісу одного з лісництв Державного підприємства «Канівське лісове господарство» за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/02/2020

«Закрити очі» на порушення правил пожежної безпеки - ДБР затримало на хабарі працівника ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали інспектора відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області під час вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
14/02/2020

Застосування кайданок та побиття – ДБР повідомило патрульним про підозру у перевищенні влади

Cлідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, 14 лютого 2020 року повідомили про підозру начальнику одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Полтавській області та поліцейському Управління патрульної поліції у Черкаській області. Правоохоронці підозрюються в перевищенні службових повноважень, яке супроводжувалося насильством та застосуванням спеціальних засобів, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
25/10/2019

ДБР затримало патрульного, який отримав гроші за видачу дозволу на торгівлю

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали працівника патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції Нацполіції України під час отримання ним неправомірної вигоди.
08/10/2019

99 тисяч гривень за позитивний висновок перевірки – ДБР затримало податківця

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали начальника однієї з податкових інспекцій Державної податкової служби у Черкаській області, під час отримання ним 99 тисяч гривень від комерційної структури.
03/10/2019

Затримано прокурора, який за 10 тисяч грн обіцяв не розпочинати досудове розслідування

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали прокурора Смілянської місцевої прокуратури Черкаської області під час отримання ним 10 тисяч гривень неправомірної вигоди від посадовця однієї з місцевих районних державних адміністрацій Черкаської області.
12/09/2019

ДБР повідомило оперуповноваженим поліції про підозру у перевищенні влади

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру двом оперуповноваженим Черкаського відділу поліції у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, вчиненому групою осіб.