Житомирська область

03/08/2020

1 000 доларів США за непритягнення до відповідальності – слідчі ДБР затримали інспектора Державної екологічної інспекції Поліського округу

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу під час одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).
03/08/2020

Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини постане перед судом через хабар та шахрайство

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Житомирській області Департаменту кіберполіції НП України. Правоохоронець обвинувачується у обіцянці надати неправомірну вигоду експерту за вчинення особою, яка надає публічні послуги, дій з використанням наданих їй повноважень та шахрайство (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 368-4 та ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України).
03/08/2020

Військовий та його дружина постануть перед судом за те, що «замовили» підроблений паспорт громадянина України

До суду скеровано обвинувальний акт відносно військовослужбовця однієї з військових частин Державної прикордонної служби України та його дружини, які вирішили  отримати підроблений паспорт громадянина України з метою подальшого його використання.
17/07/2020

Вбивство через необережність - працівник одного з лісових господарств Житомирської області постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно працівника ДП «Попільнянське лісове господарство», який обвинувачується у вбивстві, вчиненому через необережність (ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України).
10/07/2020

 Розтрата бюджетних коштів на суму понад 700 000 гривень - посадовець митниці постане перед судом  

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного з керівників Житомирської митниці ДФС. Він обвинувачується у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).
01/07/2020

1000 доларів США за постійне місце проживання в Україні – посадовець ДМС постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з районних відділів Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
29/06/2020

600 доларів США хабара за вплив на прокурора – військовослужбовець постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого офіцера відділення Житомирського зонального відділу військової служби правопорядку. Він обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).
25/06/2020

750 доларів хабара за уникнення відповідальності – ДБР затримало старшого судового розпорядника 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали та повідомили про підозру старшому судовому розпоряднику одного із районних судів Житомирської області за вимагання та одержання неправомірної вигоди  (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 
21/06/2020

ДБР розслідує обставини ДТП на Житомирщині за участі дільничного офіцера, який перебував за кермом напідпитку

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю дільничного офіцера одного з відділень Коростенського відділу поліції  ГУ Нацполіції в Житомирській області. Досудове розслідування розпочате за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами (ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України).