провадження_Мелітополь

30/05/2020

Начальник одного з відділів кримінально-виконавчої служби  постане перед судом за хабарництво

До суду скеровано обвинувальний акт відносно посадовця Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, який обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

Смерть солдата внаслідок необережного поводження зі зброєю – військовослужбовець постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно солдата строкової служби Збройних сил України, який обвинувачується у порушенні правил поводження зі зброєю, що заподіяло смерть військовослужбовця (ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України).
29/05/2020

Закупівля шин 80-х років для БТР - посадовці поліції постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно приватного підприємця та посадовців ГУ Нацполіції в Запорізькій області, серед яких колишній заступник начальника ГУНП в Запорізькій області. Вони обвинувачуються у заволодіння чужим майном, вчиненого за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах ( ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).
28/05/2020

ДБР затримало заступника начальника морської охорони під час одержання хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали заступника начальника одного з відділів Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
27/05/2020

Командир військової частини підозрюється у розтраті держмайна

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру колишньому командиру однієї з військових частин Національної гвардії України в Запорізькій області. Нацгвардієць підозрюється у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
26/05/2020

Посадовці одного з лісгоспів постануть перед судом за незаконну порубку дерев

До суду скеровано обвинувальний акт відносно лісничого та майстру лісу одного з лісомисливських господарств у Запорізький області. Посадовці обвинувачуються у незаконній порубці дерев, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу України).
25/05/2020

Суддя, яка перейшла на службу до держави-окупанта, відповість у суді за державну зраду

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої судді Київського районного суду міста Сімферополя АР Крим, яка обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України). 
22/05/2020

ДБР розслідує факт систематичного збуту наркотиків поліцейським на Запоріжжі

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, розпочали досудове розслідування за фактом систематичного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
19/05/2020

Винесення судових рішень за російським законодавством - екссуддя Криму постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої судді Господарського суду Автономної Республіки Крим. Вона обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).
14/05/2020

Заволодіння квартирами та 800 000 гривень збитків - екссудді повідомлено про підозру у постановленні неправосудного рішення

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру колишній судді одного з районних судів Запорізької області. Екссуддя підозрюється у постановленні завідомо неправосудного судового рішення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України).