провадження_Мелітополь

15/10/2020

Понад 1 000 000 гривень збитків – начальнику митного посту повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру начальнику одного з митних постів Дніпропетровської митниці Держмитслужби.
10/10/2020

50 000 гривень за  приховування злочину – ДБР затримало оперуповноваженого на Запоріжжі

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали старшого оперуповноваженого сектору кримінального розшуку одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області після одержання ним неправомірної вигоди.  
08/10/2020

700 доларів США за не призов на строкову службу – ДБР затримало військового комісара на Херсонщині  

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали військового комісара одного з військкоматів Херсонської області після одержання ним неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, військовий комісар вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 700 доларів США. За хабар військовослужбовець мав вирішити питання щодо непризову громадянина на строкову військову службу.  

06/10/2020

23500 гривень за вплив на слідчого – на Херсонщині судитимуть оперуповноваженого Нацполіції

До суду направлено обвинувальний акт відносно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Херсонській області.
06/10/2020

5 днів незаконного ув'язнення - дільничний Херсонської поліції постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно дільничного одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Херсонській області.
02/10/2020

Хабар за сприяння у видачі закордонних паспортів – судитимуть посадовця міграційної служби

До суду направлено обвинувальний акт відносно завідувача сектору одного з районних відділів Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області.
01/10/2020

20 000 гривень за виключення з переліку ризикових платників – податківець постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно головного державного ревізора одного з відділів ГУ Державної податкової служби в Запорізькій області.
22/09/2020

40 000 гривень за вплив на рішення слідчого – ДБР повідомило про підозру оперуповноваженому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру оперуповноваженому сектору кримінальної поліції одного з відділів ГУ Нацполіції в Херсонській області.
07/09/2020

Посадовець національного природного парку «Нижньодніпровський» підозрюється в одержанні хабара за безперешкодний вилов риби

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі повідомили про підозру начальнику одного з відділень національного природного парку «Нижньодніпровський» у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
26/08/2020

Громадянство України за 2 500 доларів - ДБР затримало посадовицю ДМС в Запорізькій області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, затримали посадовицю Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).