провадження_Мелітополь

12/08/2020

Слідчий та оперуповноважений поліції постануть перед судом за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого та старшого оперуповноваженого одного з відділень поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
06/08/2020

6 загиблих військовослужбовців у результаті пожежі – командир роти ЗСУ постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира роти однієї з військових частин Збройних сил України, який обвинувачується у недбалому ставленні до військової служби, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 425 КК України).
01/08/2020

Привласнення понад 1 мільйона гривень – члени організованої злочинної групи постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно учасників організованої злочинної групи, до складу якої входив працівник Бердянського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
24/07/2020

Застосування сили під час огляду авто - заступник начальника одного з прикордонних загонів постане перед судом (ВІДЕО)

До суду скеровано обвинувальний акт відносно першого заступника начальника одного з прикордонних загонів Державної прикордонної служби України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі. Слідством встановлено, що 20 березня
22/07/2020

Розтрата понад 815 000 гривень бюджетних коштів - начальник виправної установи та директор товариства постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника однієї з виправних установ у Запорізькій області та директора одного з приватних товариств, які обвинувачуються у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).
16/07/2020

«Віджим» майна на понад мільйон гривень за участю працівника поліції - ДБР повідомило про підозру членам організованої групи у Запорізькій області

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру у вчиненні низки тяжких та особливо тяжких злочинів учасникам організованої групи, до складу якої входив працівник Бердянського відділу поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області.
07/07/2020

800 тисяч гривень збитків - екссуддя постане перед судом за постановлення завідомо неправосудного рішення

До суду скеровано обвинувальний акт відносно екссудді одного з районних суддів Запорізької області, яка обвинувачується у постановленні завідомо неправосудного судового рішення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України).
26/06/2020

Замах на вбивство колеги - поліцейський постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно оперуповноваженого одного із відділів поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Він обвинувачується у закінченому замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).
26/06/2020

250 тисяч гривень збитків – ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості слідчому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру слідчому одного з відділів поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. Правоохоронець підозрюється у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
25/06/2020

Полковника поліції судитимуть за торгівлю дозволами на зброю

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з управлінь Головного управління Нацполіції в Запорізькій області, який обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).