провадження_Краматорськ

28/05/2020

Незаконна вирубка дерев на понад 1 мільйон 396 тисяч гривень – ДБР повідомило про підозру учасникам злочинної групи

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську,  повідомили про підозру чотирьом посадовцям Олександрівського лісництва ДП «Покровське лісове господарство». Вони підозрюються у зловживанні службовим становищем та незаконній порубці дерев, що спричинило істотну шкоду та тяжкі наслідки, перевезенні та збуті незаконно зрубаних дерев, вчиненими повторно, організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 246, ч. 4 ст. 246, ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
27/05/2020

Прокурор постане перед судом за розголошення державної таємниці

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора одного з відділів Старобільської місцевої прокуратури Луганської області. Він обвинувачується у розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю (ч. 1 ст. 328 Кримінального кодексу України).
20/05/2020

ДБР повідомило про підозру судді яка використовувала «фальшивий» паспорт для перетину лінії розмежування 

За дорученням заступника Генерального прокурора, судді Волноваського районного суду Донецької області повідомлено про підозру. Суддя підозрюється у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).
18/05/2020

91 000 гривень неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження – прокурор відповість перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області. Прокурор обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
18/05/2020

2 000 доларів США як «відкуп» за знайдений під час обшуку канабіс – двоє поліцейських постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього слідчого та старшого оперуповноваженого Краматорського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Правоохоронці обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
13/05/2020

Начальник відділення поліції постане перед судом за скоєння ДТП

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього начальника одного з секторів Добропільського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області.  Правоохоронець обвинувачується у скоєнні ДТП, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).
06/05/2020

ДБР затримало двох поліцейських, які з 20 тисяч хабара повернули тисячу гривень потерпілому

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Краматорську, затримали двох оперуповноважених відділення кримінальної поліції Центрального відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
05/05/2020

Троє оперуповноважених Нацполіції постануть перед судом за катування

До суду скеровано обвинувальний акт відносно трьох оперуповноважених відділу кримінальної поліції Краматорського відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області. Правоохоронці обвинувачуються у катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України).
05/05/2020

20 000 гривень за уникнення кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків - ДБР повідомило про підозру оперуповноваженому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Краматорську, повідомили про підозру оперуповноваженому одного з відділів поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області. Він підозрюється  у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального rодексу України).
27/04/2020

Хуліганство та погрози пістолетом – ДБР повідомило про підозру нацгвардійцю

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повідомили про підозру солдату батальйону оперативного призначення ОЗСП «Азов» Національної гвардії України. Військовослужбовець підозрюється у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України).