провадження_Львів

08/07/2020

Майже 7 мільйонів гривень збитків державі – ДБР повідомило про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру лісничому та двом майстрам лісу державної лісової охорони ДП «Мокрянське ЛМГ» Закарпатської області. Вони підозрюються у вчиненні службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам у сфері охорони, відтворення, сталого і раціонального використання лісових ресурсів (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
07/07/2020

 Систематичні хабарі за «кришування» контрабанди цигарок – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали виконувача обов’язків начальника одного з відділів Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
03/07/2020

6 800 доларів США за безперешкодне митне оформлення - ДБР повідомило про підозру головному держінспектору ДМС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 2 липня 2020 року повідомили про підозру головному державному інспектору митного поста «Ковель» Держмитслужби України. Він підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб ( ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
29/06/2020

Військовослужбовця судитимуть за втрату військового майна

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно командира відділення однієї із військових частин Збройних сил України. Військовослужбовець обвинувачується у втраті ввіреного для службового користування військового майна внаслідок порушення правил його зберігання в умовах особливого періоду (ч. 2 ст. 413 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

3 мільйони гривень збитків через службову недбалість - посадовці  лісгоспу постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох колишніх службових осіб одного із державних лісогосподарських підприємств Закарпатської області. Вони обвинувачуються  у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

Хабар за погодження документів - ДБР повідомило про підозру полковнику ДСНС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру начальнику одного з управлінь ГУ ДСНС у Львівській області. Він підозрюється  у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди   (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
28/06/2020

Понад  1 мільйон 200 тисяч гривень збитків через незаконну вирубку лісу - учасники злочинної групи постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно організованої злочинної групи з  6 осіб, яку організував майстер лісу одного з державних лісогосподарських підприємств Львівської області.
27/06/2020

Посадовці ДСНС постануть перед судом за вимагання та одержання неправомірної вигоди у вигляді палива

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника Управління ДСНС України у Волинській області та заступника начальника Аварійно-ремонтного загону ДСНС у Волинській області.  Посадовці ДСНС обвинувачуються у  одержанні неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
26/06/2020

500 доларів за закриття кримінального провадження - ДБР затримало слідчого Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали слідчого Ужгородського відділу поліції ГУ Нацполіції в Закарпатській області після одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/06/2020

1400 доларів США за повернення арештованого авто - посадовець поліції постане перед судом за зловживання впливом

25 червня 2020 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділень Коломийського відділу поліції ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області. Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).