провадження_Львів

25/09/2020

Понад 6,6 млн грн збитків через незаконну порубку лісу на Львівщині - ДБР повідомило про підозру 7 посадовцям Міженецького лісництва 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру 7 посадовим особам Міженецького лісництва ДП "Старосамбірське ЛМГ", серед яких організатор - лісничий, його помічник та 5 майстрів лісу вказаного лісництва.
25/09/2020

Вимагання 40 000 доларів з погрозами розправи - ДБР затримало керівника підприємства, посадовця ДПС та двох «кримінальних елементів»  (ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, спільно з Головним оперативним управлінням ДБР затримали начальника Тернопільської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Тернопільській області та його сина – керівника підприємства, а також двох цивільних осіб з числа так званих «кримінальних елементів».
24/09/2020

Незаконна порубка цінних порід дерев, яка завдала понад 2,5 млн грн збитків - майстру Мокрянського лісництва повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 24 вересня 2020 року повідомили про підозру майстру Мокрянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ» у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
24/09/2020

Понад 1,3 млн грн збитків через незаконну порубку дерев на Закарпатті - майстер лісу постане перед судом

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування відносно майстра лісу одного з лісництв ДП «Старосамбірське ЛМГ».
18/09/2020

На Закарпатті ексголова Антимонопольного комітету постане перед судом за одержання 1100 доларів хабара

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування відносно колишнього голови Закарпатського територіального відділу Антимонопольного комітету України. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди  (ч. 3 ст. 368 КК України).
16/09/2020

Понад 12 000 доларів за розмитнення 306 транспортних засобів - працівників ДМС судитимуть за одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно виконуючого обов'язки начальника митного поста «Ковель» Волинської митниці Державної митної служби України та головного державного інспектора.
10/09/2020

Пропозиція щомісячних хабарів правоохоронцю – ДБР затримало 7 керівників лісгоспів Івано-Франківщини

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали сімох керівників державних підприємств у сфері лісогосподарської діяльності, що пропонували надати неправомірну вигоду керівнику одного із відділів УСР в Івано-Франківській області ДСР НП України.
09/09/2020

На прикарпатті ДБР затримало посадовця ДСНС за одержання хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали тимчасово виконуючого обов'язки начальника одного з відділів ДСНС Івано-Франківської області після одержання неправомірної вигоди ( ч.3 ст.368 КК України).
05/09/2020

На Тернопільщині 6 посадовцям ДФС та ДПС повідомлено про підозру у розтраті майна та невиконанні рішення суду

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру 6 посадовим особам ГУ ДФС у Тернопільській області
04/09/2020

400 доларів щомісячно за невтручання у діяльність підприємця - ДБР затримало посадовця ДФС у Волинській області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали службову особу відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Волинській області під час одержання неправомірної вигоди.