провадження_Хмельницький

27/11/2020

Експоліцейського Вінниччини разом зі спільниками судитимуть за грабіж, поєднаний із застосуванням насильства

До суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього офіцера поліції одного із відділень поліції Калинівського відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області та трьох цивільних осіб.

Слідством встановлено, що поліцейський, діючи спільно із трьома іншими чоловіками, вирішили протиправно примусити двох громадян до відшкодування завданої ними майнової шкоди через пошкодження автомобілів. 

26/11/2020

«Закрили очі» на водіння в стані алкогольного сп’яніння – слідчі ДБР затримали двох патрульних Житомирщини на хабарі

Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому затримали двох працівників Управління патрульної поліції в Житомирській області через вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
25/11/2020

Зменшення штрафу зі 100 000 грн до 4 000 грн – еколога Поліського округу судитимуть за хабар

До суду направлено обвинувальний акт відносно головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Поліського округу.
24/11/2020

Податківець Житомирщини постане перед судом за шахрайство та підбурювання до надання 12 000 доларів хабаря

До суду направлено обвинувальний акт відносно старшого державного інспектора одного із відділів ГУ Державної податкової служби в Житомирській області.
23/11/2020

ДБР викрило схему незаконного переміщення бурштину з України до Республіки Молдова

Державне бюро розслідувань викрило злочинну схему з переміщення бурштину через державний кордон України за участю старшого державного інспектора Подільської митниці Держмитслужби України та громадянина Республіки Молдова.
19/11/2020

ДБР розслідує обставини ДТП на Хмельниччині за участю посадовця «Центру пробації», який збив двох жінок на пішохідному переході

Слідчі ТУ ДБР місті Хмельницькому розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю заступника начальника одного із відділів філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області (ч. 2 ст. 286 КК України).
18/11/2020

Підкуп колеги для визнання призовників непридатними до служби -  посадовця Хмельницького об'єднаного обласного військкомату затримано "на гарячому"

Державне бюро розслідувань затримало одного з керівників Хмельницького об'єднаного обласного військового комісаріату після надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).
17/11/2020

«Закривав очі» на порушення умов перевезень габаритних вантажів – ДБР повідомлено про підозру працівнику Укртрансбезпеки у Житомирській області

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру головному спеціалісту Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області через одержання службовою особою неправомірної вигоди за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене повторно (ч. 3 ст. 368 КК України).
16/11/2020

Начальник сектору кримінальної поліції Житомирщини постане перед судом через підбурення до надання хабара та шахрайство

До суду направлено обвинувальний акт відносно капітана поліції, начальника сектору кримінальної поліції одного із відділень поліції ГУ Нацполіції в Житомирській області.