провадження_Полтава

08/07/2020

ДБР викрило групу поліцейських, які вимагали хабарі з наркозалежних (ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали двох працівників Київського ВП ГУ Національної поліції в Харківській області та ще чотирьом правоохоронцям повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України).
03/07/2020

Митник та двоє його спільників постануть перед судом за організацію незаконного перетину держкордону в бік Росії

До суду скеровано обвинувальний акт відносно головного державного інспектора митного посту «Куп’янськ» Слобожанської митниці Держмитслужби та двох спільників - цивільних осіб. Вони обвинувачуються у організації незаконного перетину державного кордону України (ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України).
03/07/2020

Начальник медслужби однієї з військових частин постане перед судом за хабар у 1500 доларів США

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника медичної служби однієї із військових частини, що дислокується у місті Харків. Військовий обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
02/07/2020

ДБР повідомило про підозру патрульному, який влаштував бійку в кафе (ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру співробітнику Управління патрульної поліції в Харківській області та цивільній особі. Вони підозрюються у хуліганстві, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).
30/06/2020

ДБР повідомило про підозру правоохоронцю за тиск на приватного підприємця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику сектору превенції одного із відділень поліції Криворізького ВП ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області. Поліцейський підозрюється у порушенні недоторканності приватного володіння, вчиненому службовою особою (ч. 2 ст. 162 Кримінального кодексу України).
26/06/2020

Колишній слідчий Нацполіції постане перед судом за вимагання 6000 доларів США

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього слідчого Київського ВП ГУ Нацполіції у Харківській області. Поліцейський обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
25/06/2020

1500 доларів США за невідкриття кримінального провадження — колишній оперуповноважений Нацполіції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього оперуповноваженого Київського відділу поліції ГУ Нацполіції в Харківській області. Правоохоронець обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі 1500 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
24/06/2020

ДБР повідомило про підозру слідчому Нацполіції через зникнення речового доказу — вантажного автомобіля

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 24 червня 2020 року повідомили про підозру слідчому одного із відділень Новомосковського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Він підозрюється у неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
24/06/2020

Колишній слідчий Нацполіції та його спільники постануть перед судом за пограбування колеги по службі

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього слідчого одного з відділень Охтирського ВП ГУ Нацполіції в Сумській області та двох його цивільних спільників. Вони обвинувачуються у крадіжці, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, поєднаній з проникненням у житло (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України).
24/06/2020

Кур’єр для ув'язнених — ДБР повідомило про підозру працівнику однієї із виправних колоній

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, 23 червня 2020 року повідомили про підозру старшому інспектору одного з відділів Сумської виправної колонії. Він підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні з метою збуту наркотичних засобів та прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 2 ст. 307 та ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).