провадження_Київ

27/11/2020

Посадовець ДП «Інформаційні судові системи» ДСА України підозрюється у несанкціонованому втручанні в автоматизовані системи

Слідчі ДБР у місті Києві повідомили про підозру колишньому заступнику начальника одного з відділів Департаменту централізованого адміністрування мереж та системного супроводу Державного підприємства «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України. Він підозрюється у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до втрати, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації та до порушення встановленого порядку її маршрутизації (ч. 1 ст. 361 КК України).
26/11/2020

ДБР повідомило про підозру заступнику начальника Київської митниці за підроблення лікарняних

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві 25 листопада 2020 року повідомили про підозру заступнику начальника Київської митниці Державної митної служби України. Заступник начальника підозрюється у пособництві у підробленні документів та їх використанні (ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).
26/11/2020

Понад 87 млн грн збитків через незаконні порубки на Київщині – ДБР провело обшуки у працівників «Київоблагроліс» (ВІДЕО)

Державне бюро розслідувань здійснює досудове розслідування за фактом зловживання владою службових осіб ДП СЛП «Київоблагроліс» та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу, які провели незаконні порубки, що спричинили тяжкі наслідки в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).
23/11/2020

Незаконне затримання громадянина - ДБР повідомило про підозру трьом поліцейським

Слідчі ТУ ДБР у м. Києві здійснюють досудове розслідування повідомили про підозру трьом працівникам поліції одного з районних управлінь поліції ГУ Національної поліції у місті Києві за фактом незаконного позбавленні волі людини (ч. 2 ст. 146 КК України).
18/11/2020

ДБР повідомило про підозру посадовцю єдиної в Україні колонії для колишніх правоохоронців через одержання неправомірної вигоди (ВІДЕО)

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві повідомили про підозру одному із заступників керівника Державної установи «Менська виправна колонія № 91», яка є  єдиною на території України установою, де відбувають покарання колишні працівники правоохоронних органів. Посадовець підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
16/11/2020

Катування та зґвалтування у Кагарлику – ДБР оголосило про завершення досудового розслідування

Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві, оголошено про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні відносно колишніх працівників Кагарлицького ВП Обухівського ВП ГУ Нацполіції у Київській області.
13/11/2020

Побиття громадянина у кімнаті поліції залізничного вокзалу Черкащини - патрульному поліцейському повідомлено про підозру

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру поліцейському сектору реагування патрульної поліції одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Черкаській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі 8 серпня 2020 року поліцейський, перебуваючи у кімнаті поліції одного з залізничних вокзалів на території Черкаської області, завдав громадянину численних ударів кулаками без законних підстав.

12/11/2020

100 тис грн за допомогу в участі у тендері на 4 млн грн  - ДБР затримало «на гарячому» посадовця МОУ (ВІДЕО)

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали начальника одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, полковника, під час одержання неправомірної вигоди.
12/11/2020

ДБР викрило на систематичних хабарах працівників митного посту «Чернігів-Центральний»

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, викрили злочинну групу з числа працівників митного посту «Чернігів-Центральний» Північної митниці Держмитслужби України, учасники якої систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду.
11/11/2020

ДБР розслідує обставини ДТП за участю судді та неповнолітнього

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю судді та неповнолітнього громадянина.