провадження_Київ

06/12/2019

Начальник аптеки медпункту Нацгвардії незаконно збував наркотики – ДБР повідомило йому про підозру

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру начальнику аптеки медичного пункту Національної гвардії України. Військовослужбовець підозрюється у незаконному збуті наркотичних засобів.
22/11/2019

Оголошено в розшук підполковника СБУ, який передавав дані державної таємниці російським спецслужбам

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, оголосили у розшук підполковника Служби безпеки України, якому повідомлено про підозру у скоєнні державної зради, дезертирства, незаконного придбання спеціальних технічних засобів отримання інформації, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

14/11/2019

Начальника одного з управлінь КМДА судитимуть за одержання 2 тис доларів США

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо заступника директора Департаменту культури – начальника управління у справах національностей та релігій Київської міської державної адміністрації. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 2 тисячі доларів США за підготовку документів та прискорення реєстрації релігійної організації.
14/11/2019

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання півтори тисячі доларів США

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.
13/11/2019

Начальник Полтавської обласної митниці ДФС отримав 4 тисячі доларів США – обвинувальний акт скеровано до суду

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів США.
12/11/2019

Прокурор отримав 67 тисяч гривень за інформацію про заплановані обшуки – обвинувальний акт скеровано до суду

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо прокурора відділу прокуратури Хмельницької області. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 67 тисяч гривень за інформацію про обшуки та інші слідчі дії.
12/11/2019

Посадовці Нацполіції сприяли уникненню водіїв від адміністративної відповідальності

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, припинили діяльність злочинної схеми за участю посадових осіб Головного управління Нацполіції в Київській області, які сприяли уникненню водіїв-порушників від адміністративної відповідальності.
12/11/2019

Прикордонника та громадянина Росії судитимуть за отримання неправомірної вигоди від іноземців

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо інспектора прикордонного контролю Сумського прикордонного загону та його пособника – громадянина Російської Федерації. Згадані особи вносили недостовірні дані в паспорти іноземців – відмітки про «виїзд» та «в’їзд» без фактичного перетину ними кордону.
25/10/2019

ДБР затримало патрульного, який отримав гроші за видачу дозволу на торгівлю

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали працівника патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції Нацполіції України під час отримання ним неправомірної вигоди.
25/10/2019

ДБР викрило механізм незаконного переміщення культурних цінностей через кордон

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, викрили механізм незаконного переміщення через державний кордон культурних цінностей без належного митного контролю. Відомо, що схема працювала за участю головного державного інспектора митного посту «Аеропорт Бориспіль» Київської митниці Державної фіскальної служби України.