провадження_Миколаїв

23/02/2020

Смертельне ДТП з мотоциклом - ДБР затримало інспектора поліції охорони

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, розслідують обставини смертельної ДТП за участю інспектора фізичної безпеки одного з батальйонів Управління поліції охорони ГУ Нацполіції в Одеській області (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

20/02/2020

ДТП із загиблим пасажиром – ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, повідомили про підозру поліцейському Управління патрульної поліції в Миколаївській області у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть поетрпілого (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).
20/02/2020

700 доларів США за позитивне проходження перевірки – ДБР затримало працівницю ДАБІ

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 20 лютого 2020 року затримали за вимагання та одержання неправомірної вигоди начальницю одного з відділів Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївській області та посередника (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
13/02/2020

Крадіжка під час обшуку на Миколаївщині - ДБР розпочало розслідування

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, розпочали досудове розслідування за фактом здійснення крадіжки (ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України).
13/02/2020

ДБР затримало поліцейських, які продавали канабіс

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали поліцейського та інспектора Управління патрульної поліції в Миколаївській області Департаменту патрульної поліції під час збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).
04/02/2020

Вимагання та одержання хабара від іноземця - патрульному повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 4 лютого 2020 року повідомили про підозру інспектору одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Одеській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
03/02/2020

Смерть ув’язненого у карцері - ДБР розслідує можливе зловживання владою працівниками Одеського СІЗО

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, розпочато досудове розслідування за фактом можливого зловживання службовим становищем працівниками ДУ «Одеський слідчий ізолятор» Міністерства юстиції України, що призвело до тяжких наслідків, у вигляді смерті ув’язненого (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
29/01/2020

Незаконний привід та перевищення влади – троє оперуповноважених відповідатимуть у суді

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, завершили досудове розслідування за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу та завідомо незаконного приводу оперуповноваженими відділу кримінальної поліції Київського відділу поліції в м. Одесі ГУ Нацполіції в Одеській області (ч. 2 ст. 365 та ч. 1 ст. 371 Кримінального кодексу України). До суду скеровано обвинувальний акт.
25/01/2020

Фейкове затримання та вилучення понад 19 тисяч євро – ДБР повідомило про підозру поліцейським

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру начальнику ізолятору тимчасового тримання одного із відділів поліції та заступнику командира взводу одного із відділів ГУ Нацполіції в Одеській області.
24/01/2020

Розбійний напад на будинок пенсіонерів – ДБР затримало поліцейського та експравоохоронця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали діючого і колишнього поліцейських за фактом вчинення розбійного нападу з проникненням у житло.