провадження_Миколаїв

26/11/2020

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві завершили досудове розслідування стосовно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України).
25/11/2020

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчими ТУ ДБР у м. Миколаєві, завершено досудове розслідування відносно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища. (ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст.15, ч. 3 ст. 369 КК України).
13/11/2020

"Закрити очі" на порушення за 50 000 гривень - ДБР затримало "на гарячому" працівника поліції

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали заступника начальника одного з секторів ВП ГУ Нацполіції в Одеській області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
10/11/2020

Неправомірна вигода за сприяння у звільненні від покарання ув'язненого – ДБР затримало «на гарячому» посадовця Петрівської виправної колонії

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали одного з інспекторів відділу нагляду та безпеки Державної установи «Петрівська виправна колонія (№49)» під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
29/10/2020

Несплата 272 000 гривень митних платежів – митник Одеської митниці постане перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно державного інспектора відділу митного оформлення одного з митних постів Одеської митниці Держмитслужби України, який обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

28/10/2020

1000 доларів США за сприяння у контрабанді сигарет – ДБР затримало прикордонника

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали інспектора прикордонної служби одного з відділень відділу прикордонної служби «Старокозаче» Держприкордонслужби після одержання ним неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).
27/10/2020

Смерть водія після зупинки патрульними – поліцейський постане перед судом

Направлено до суду обвинувальний акт відносно інспектора роти Управління патрульної поліції в Кіровоградській області, який обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України).
24/10/2020

Систематичне одержання неправомірної вигоди ­– ДБР викрило двох посадовців ДП «Березівське лісове господарство»

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, викрили двох посадовців Іванівського лісництва ДП «Березівське лісове господарство» у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
21/10/2020

Продаж наркотиків у місця позбавлення волі – ДБР затримало оперуповноваженого Миколаївського слідчого ізолятору

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали оперуповноваженого оперативного відділу Державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» під час збуту ним наркотичних речовин (за ч. 2 ст. 307 КК України).

За попередньою інформацією, оперуповноважений слідчого ізолятора незаконно придбав, зберігав та збував наркотичні засоби, особам, що перебувають під вартою.