провадження_Миколаїв

07/08/2020

Посадовець ДМС підозрюється у службовій недбалості, яка завдала понад 270 тис грн збитків

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 7 серпня 2020 року повідомили про підозру державному інспектору одного з відділів митного поста «Одеса» Одеської митниці Держмитслужби.
06/08/2020

Двоє поліцейських з Миколаєва постануть перед судом за хуліганство зі стріляниною

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього старшого інспектора роти поліції особливого призначення та старшини групи логістики, матеріально-технічного забезпечення та зв’язку ГУ Нацполіції в Миколаївській області.
05/08/2020

Перевищення службових повноважень працівником Кіровоградської поліції - обвинувальний акт скеровано до суду

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора батальйону УПП в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції. Сержант поліції обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).
03/08/2020

Вирубка дерев та збитки на понад 268 000 гривень – посадовець «Олександрівського лісового господарства» постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно посадовця Державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. Він обвинувачується у службовій недбалості, що завдала тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).
03/08/2020

1 500 доларів США за закриття кримінального провадження - ДБР затримало оперуповноваженого Нацполіції

Слідчі та оперуповноважені територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали оперуповноваженого Лиманського відділу поліції ГУ Нацполіції в Одеській області.
28/07/2020

Правоохоронець із Сумщини постане перед судом за вбивство, скоєне до початку служби у поліції

До суду скеровано обвинувальний акт відносно поліцейського сектору реагування патрульної поліції одного із відділень Глухівського ВП ГУ Нацполіції в Сумській області. Правоохоронець обвинувачується у вбивстві, вчиненому через необережність (ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України).
28/07/2020

12 000 гривень за нестворення перешкод підприємцю - колишній посадовець Миколаївської поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділів ГУ Нацполції в Миколаївській області. Він обвинувачується у повторному одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
27/07/2020

Жорстоке побиття затриманого у Миколаєві – колишній поліцейський постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього поліцейського Управління патрульної поліції у Миколаївський області. Він обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).
24/07/2020

Хабар за «кришування» бізнесу – правоохоронець відповість перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника сектору превенції Хаджибеївського відділення поліції Суворовського відділу поліції в м. Одесі ГУ Нацполіції в Одеській області.
16/07/2020

Систематичні хабарі за погодження документів – ДБР затримало посадовця Управління Держпраці у Кіровоградській області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, викрили на одержанні систематичних хабарів та затримали начальника одного з відділів Управління Держпраці у Кіровоградській області.