провадження_Миколаїв

19/11/2019

Прикордонників судитимуть за продаж канабісу

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно інспекторів відділення «Миколаїв» Херсонського прикордонного загону Азово-чорноморського управління Державної прикордонної служби України,  підозрюваних у збуті канабісу.
09/11/2019

ДБР розслідує обставини смертельної ДТП у Кропивницькому за участю правоохоронця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, розслідують обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди за участю працівника Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області.
07/11/2019

ДБР розслідує правомірність застосування сили поліцейськими

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень двом поліцейським сектору реагування патрульної поліції Чорноморського відділення поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.
02/11/2019

Експоліцейський та діючий оперуповноважений СБУ підозрюються у шахрайстві

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру у шахрайстві колишньому працівнику Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області та діючому оперуповноваженому Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України.
22/10/2019

ДБР затримало правоохоронця, який вимагав та отримав неправомірну вигоду за нескладання адмінпротоколу

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали інспектора роти батальйону Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції Нацполіції за вимагання та отримання неправомірної вигоди.
19/10/2019

5 тисяч доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності – ДБР затримало поліцейських

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали начальника та оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділень поліції в м. Одесі Головного управління Нацполіції в Одеській області за вимагання та отримання неправомірної вигоди.
17/10/2019

2700 доларів США за зняття арешту з автомобілів - ДБР затримало посадовця виконавчої служби

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали державного виконавця одного з відділів Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 2700 доларів США.
08/10/2019

Поліцейські принижували та били кийком затриманих – ДБР повідомило їм про підозру у катуванні

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру у катуванні двом інспекторам Управління патрульної поліції в Одеській області.
02/10/2019

Систематичне вимагання коштів від підлеглих – ДБР затримало начальника відділення поліції на Одещині

Слідчі теруправління Державного бюро розслідування, розташованого у місті Миколаєві, затримали начальника Савранського відділення поліції Балтського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Одеській області за систематичне вимагання коштів від підлеглих.
01/10/2019

Військовослужбовця судитимуть за зникнення амуніції вартістю 248 тисяч гривень

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього начальника взводу матеріального забезпечення військової частини в Одеській області – його підозрюють у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило зникнення зі складів військової амуніції вартістю 248 тисяч гривень.