провадження ДБР

27/11/2020

4000 доларів США за закриття кримінального провадження за фактом викрадення людини - ДБР завершило розслідування відносно прокурора однієї з місцевих прокуратур Одеської області

Сліді ДБР завершили досудове розслідування стосовно прокурора однієї з місцевих прокуратур Одеської області за вчинення, прохання та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища (ч. 3 ст. 368 КК України).
27/11/2020

Експоліцейського Вінниччини разом зі спільниками судитимуть за грабіж, поєднаний із застосуванням насильства

До суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього офіцера поліції одного із відділень поліції Калинівського відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області та трьох цивільних осіб.

Слідством встановлено, що поліцейський, діючи спільно із трьома іншими чоловіками, вирішили протиправно примусити двох громадян до відшкодування завданої ними майнової шкоди через пошкодження автомобілів. 

27/11/2020

Посадовець ДП «Інформаційні судові системи» ДСА України підозрюється у несанкціонованому втручанні в автоматизовані системи

Слідчі ДБР у місті Києві повідомили про підозру колишньому заступнику начальника одного з відділів Департаменту централізованого адміністрування мереж та системного супроводу Державного підприємства «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України. Він підозрюється у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до втрати, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації та до порушення встановленого порядку її маршрутизації (ч. 1 ст. 361 КК України).
26/11/2020

Заволодіння 3000 доларів шляхом обману - ДБР завершило досудове розслідування відносно оперуповноваженого Миколаївської поліції

Слідчі ТУ ДБР у м. Миколаєві завершили досудове розслідування стосовно оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Центрального ВП ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Він підозрюється у вчиненні закінченого замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та вчиненні закінченого замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України).
26/11/2020

«Закрили очі» на водіння в стані алкогольного сп’яніння – слідчі ДБР затримали двох патрульних Житомирщини на хабарі

Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому затримали двох працівників Управління патрульної поліції в Житомирській області через вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
26/11/2020

ДБР повідомило про підозру посадовцю Качанівської виправної колонії, через якого держава зазнала збитків на понад 100 000 гривень

Слідчі ТУ ДБР у місті Полтаві повідомили про підозру  одному із керівників колонії Качанівської виправної колонії № 54. Слідством встановлено, що через службову недбалість посадовця, виправна колонія уклала договір із товариством на поставку продуктів харчування, побутової хімії та пральної машини за завищеними цінами.
26/11/2020

На Закарпатті ДБР викрило групу осіб, за участю прикордонника, які незаконно переміщували через держкордон людей та тютюнові вироби

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові 25 листопада 2020 року задокументували факт вчинення 5 особами, на чолі з начальником одного з відділень інспекторів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону, незаконного переміщення через державний кордон України осіб та тютюнових виробів.
26/11/2020

ДБР повідомило про підозру заступнику начальника Київської митниці за підроблення лікарняних

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві 25 листопада 2020 року повідомили про підозру заступнику начальника Київської митниці Державної митної служби України. Заступник начальника підозрюється у пособництві у підробленні документів та їх використанні (ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).
26/11/2020

Понад 87 млн грн збитків через незаконні порубки на Київщині – ДБР провело обшуки у працівників «Київоблагроліс» (ВІДЕО)

Державне бюро розслідувань здійснює досудове розслідування за фактом зловживання владою службових осіб ДП СЛП «Київоблагроліс» та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу, які провели незаконні порубки, що спричинили тяжкі наслідки в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).