ДБР_Полтава

20/01/2020

1500 доларів США за невідкриття кримінального провадження – на Харківщині ДБР затримало оперуповноваженого Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали оперуповноваженого Київського відділу поліції ГУ Нацполіції в Харківській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 1500 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
20/01/2020

«Винагорода» за сприяння у вивезенні незадекларованої готівки до РФ – ДБР затримало митника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали головного державного інспектора митного посту «Харків-залізничний» Слобожанської митниці за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
08/02/2019

Теруправління ДБР у Полтаві співпрацюватиме з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги

Володимир Тимошко підписав Меморандум про співпрацю з представниками центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги

Директор теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, Володимир Тимошко підписав Меморандум про співпрацю з представниками регіональних центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.

Мета Меморандуму – співпраця для посилення забезпечення дотримання прав людини стосовно затриманих правоохоронними органами громадян.

24/10/2018

До Полтавського теруправління ДБР обрано 32 переможці конкурсу на посади слідчих

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.