територіальне управління в Краматорську

09/10/2020

Олександр Соколов представив керівництво Краматорського теруправління ДБР

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив керівництво територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську. Його очільником за результатом відкритого конкурсу став Роман Богданов.
25/09/2020

На Донеччині викрито на хабарі посадовця патрульної поліції

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Краматорську, затримали начальника відділу безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов'янськ УПП у Донецькій області Департаменту патрульної поліції.
20/07/2020

Трьох правоохоронців судитимуть за побиття чоловіка

До суду скеровано обвинувальний акт відносно дільничного офіцера сектору превенції, помічника оперуповноваженого Слов`янського відділу поліції ГУ Нацполіції в Донецькій області та поліцейського-водія відділу Управління поліції охорони в Донецькій області.
08/07/2019

Артем Матвєєв: За пів року слідчі теруправління ДБР у Краматорську завершили досудове розслідування 664 кримінальних проваджень

У першому півріччі 2019 року територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване в місті Краматорську, розслідувало 1970 кримінальних проваджень, при цьому 842 із них були розпочаті безпосередньо слідчими теруправління за результатами розгляду ухвал слідчих суддів, заяв громадян, матеріалів правоохоронних і контролюючих органів.
04/06/2019

На Донеччині затримано поліцейського під час отримання неправомірної вигоди

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорськ, за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях здійснюється досудове розслідування за фактом вимагання й отримання неправомірної вигоди слідчим відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

21/03/2019

На Луганщині затримали працівників поліції, які спочатку через посередника збували наркотики, а потім вимагали з покупців кошти

На Луганщині слідчі ДБР затримали оперативного уповноваженого Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та працівника Лисичанського відділу поліції під час одержання 20 тисяч гривень.
13/03/2019

2000 гривень за безкоштовну довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру: на Луганщині затримали податківця

Слідчі теруправління ДБР у місті Краматорську спільно з Генеральною прокуратурою та Головним управлінням Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях викрили головного державного інспектора об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області на вимаганні коштів за безкоштовні довідки.
28/02/2019

У теруправлінні ДБР у м. Краматорську оголосили конкурс на 13 посад слідчих

У теруправлінні ДБР, розташованому у м. Краматорську, оголошено конкурс на 13 посад слідчих. Рішення про збільшення штату слідчих у теруправліннях прийняв Директор ДБР Роман Труба.
09/02/2019

У Слов’янську слідчі ДБР затримали командира роти Національної гвардії України за вимагання неправомірної вигоди

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, затримали командира роти резерву однієї з військових частин Національної гвардії України під час отримання 13 800 гривень неправомірної вигоди.
08/02/2019

На Донеччині слідчі ДБР затримали військових при спробі продати ручний кулемет та автомат

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, затримали двох військовослужбовців під час спроби продажу ручного кулемета Калашникова (РКК 5,45) та автомата Калашникова (АКМС 7,62). Кулемет продавці оцінили у 800 доларів США, автомат – у 400 доларів США.