ДБР

12/11/2019

Смертельна ДТП на Львівщині – ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру у скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди слідчому одного з відділів поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
01/02/2019

Олександр Буряк: Співпраця ДБР та громадськості має будуватися на якісній двосторонній комунікації

Громадський сектор має бути опорою незалежного правоохоронного органу – Державного бюро розслідувань. Про це наголосив заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Буряк під час тренінгу для громадських активістів та журналістів.
29/01/2019

Роман Труба: слідчі ДБР розслідують 3417 кримінальних проваджень

3417 кримінальних проваджень розслідують слідчі ДБР. Ці провадження були зареєстровані або передані за підслідністю протягом перших двох місяців роботи Державного бюро розслідувань. Про це сьогодні, 29 січня, заявив під час брифінгу Директор ДБР Роман Труба.
20/12/2018

Слідчі ДБР обговорили методики проведення невідкладних слідчих дій на території військових частин

У Державному бюро розслідувань за участю слідчих Управління з розслідування військових злочинів та науковців Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які мають бойовий досвід під час проведення антитерористичної операції на сході України, обговорили питання організації досудового розслідування військових злочинів з урахуванням особливостей запровадження режиму воєнного стану.
03/12/2018

Олександр Буряк представив Директора Хмельницького теруправління ДБР

Сьогодні у Хмельницькому заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Буряк представив Директора територіального управління Сергія Палатова.
16/11/2018

У нас немає мети заповнити штат. Наша мета – вибрати кращих – Богдан Чегіль

У територіальному управлінні ДБР в Мелітополі вже працюють 12 людей. Ще 28 переможців конкурсу на посади слідчих проходять спеціальну перевірку органами державної влади та дослідження за допомогою поліграфу.
16/11/2018

Керівництво ДБР провело робочу зустріч з Головою Генеральної інспекції Національної поліції Франції

15 листопада керівництво Державного бюро розслідувань провело робочу зустріч Головою Генеральної інспекції Національної поліції Франції Марі-Франс Монеже-Гійомарк та радником з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу Дмітріюсем Кумашовасем.
24/10/2018

До Київського теруправління ДБР обрано 30 переможців конкурсу на посади слідчих

Наразі усі вони проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.
24/10/2018

До Хмельницького теруправління ДБР обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих

Наразі переможці конкурсу проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.