Роман Труба

11/10/2019

Директор ДБР Роман Труба провів робочу зустріч з представниками Посольства США в Україні

Директор ДБР Роман Труба, аташе з питань безпеки Посольства США в Україні Ніколас Коллура та радник з питань співпраці з правоохоронними органами відділу безпеки Посольства США в Україні Олександр Лозенко обговорили перший рік роботи та подальший розвиток Державного бюро розслідувань.
04/06/2019

ДБР має зламати принцип показового правосуддя

Одне з головних завдань ДБР – зламати принцип впевненості злочинців у показовому правосудді. На цьому Директор ДБР Роман Труба наголосив під час виступу на міжнародному семінарі «Транскордонна співпраця щодо протидії кримінальним корупційним правопорушенням в митних органах», що проходить 04 – 05 червня у Львові.
28/03/2019

Роман Труба: ДБР повноцінно запрацює після створення оперативних підрозділів

Державне бюро розслідувань повноцінно запрацює після створення оперативних підрозділів. На цьому наголосив Директор ДБР Роман Труба під час брифінгу.
28/03/2019

За три місяці роботи у ДБР 5794 кримінальних провадження – Роман Труба

Протягом трьох місяців роботи ДБР здійснювало досудове розслідування у 5794 провадженнях: 510 із них вже скеровано до суду. Про це повідомив Директор ДБР Роман Труба під час презентації результатів роботи Державного бюро розслідувань за 2018 рік.
25/09/2018

На засіданні Ради громадського контролю обговорювали початок роботи ДБР як державного органу

Чергове засідання Ради громадського контролю відбулося 25 вересня. Директор Бюро Роман Труба перечислив основні виклики, які доводиться долати на етапі, коли ДБР вже розпочало роботу як державний орган.

14/07/2018

План «Б»: як запустити Державне бюро розслідувань без змін законодавства

Круглий стіл на тему «Що заважає запуску Державного бюро розслідувань» відбувся в п’ятницю 13 липня. Організатори - міжфракційне депутатське об’єднання «Правозахисна коаліція» спільно з Асоціацією Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів та ГО «Правозахисна Ініціатива».

Народні депутати Олена Сотник, Мустафа Найєм та Ігор Луценко розкритикували затягування голосування у Верховній Раді за законодавчі зміни, необхідні для повноцінного запуску ДБР.

06/07/2018

Роман Труба: Конкурс до ДБР мають моніторити експерти від громадськості

5 липня розпочалися співбесіди для кандидатів на 219 посад до центрального апарату Державного бюро розслідувань. Незабаром їх проходитимуть кандидати на 455 посад до територіальних управлінь Бюро. Це – найважливіший етап конкурсу.
04/07/2018

Р.Труба: Законопроект №5395-д має бути ухвалений з урахуванням позиції ДБР

Директор ДБР Роман Труба закликав народних депутатів підтримати законопроект № 5395-д щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань під час голосування у другому читанні та в цілому з урахуванням позиції ДБР.

Про це він заявив під час засідання комітету ВР з питань національної безпеки і оборони. Відповідаючи на запитання народних депутатів про те, коли ж запрацює ДБР, Роман Труба запевнив, що розслідування злочинів розпочнуться з вересня цього року, незважаючи на труднощі.

03/07/2018

ДБР розслідуватиме факти незаконного збагачення правоохоронців

З початком роботи ДБР розслідуватиме факти незаконного збагачення працівників правоохоронних органів. Про це повідомив Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у своєму виступі під час круглого столу «Криміналізація незаконного збагачення – виклики та перспективи».