Повідомлено про підозру черговому правоохоронцю за перешкоджання акціям протесту

18/02/2021

Державним бюро розслідувань продовжується системна робота з відпрацювання слідчим шляхом усіх епізодів злочинного перешкоджання проведенню акцій протесту в 2013-2014 роках.

Одним з таких епізодів є фальсифікація документів з боку працівників правоохоронних органів для подальшого незаконного притягнення до адміністративної відповідальності та позбавлення права керувати транспортними засобами учасників руху «Автомайдан».

Так, у ході розслідування зібрано докази та повідомлено про підозру колишньому інспектору дорожньо-патрульної служби ДАІ ГУМВС України в м. Києві у незаконному перешкоджанні акціям протесту, а також службовому підробленні документа.

Зазначений правоохоронець в січні 2014 року склав офіційні документи, які були використані як доказ вини активіста в справі про адміністративне правопорушення, що слугувало незаконному притягненню учасника «Автомайдану» до адміністративної відповідальності та позбавленні його права керування транспортними засобами з метою унеможливлення продовження з його боку протестних акцій.

Такі дії, на думку правоохоронців, мали зупинити інших активістів брати участь у цьому русі.

Повідомлення про підозру здійснене за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Таким чином, триває систематична робота, спрямована на збирання доказів та притягнення до кримінальної відповідальності осіб за вчинення злочинів відносно учасників акцій протесту у 2013-2014 роках.