Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

«Автомайдан»: колишньому судді повідомлено про підозру у перешкоджанні проведенню мітингів і демонстрацій

13/04/2021

Заступником Генерального прокурора за результатами здійснення досудового розслідування слідчими ДБР та на підставі зібраних доказів повідомлено про підозру колишньому судді одного з районних судів м. Києва за незаконне перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій (ст. 340 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що працівники правоохоронних органів у 2013-2014 роках фальсифікували документи для подальшого незаконного притягнення до адміністративної відповідальності та позбавлення права керувати транспортними засобами учасників руху «Автомайдан».

Вказаний суддя за відсутності доказів у січні 2014 року незаконно притягнув до адміністративної відповідальності двох громадян за нібито порушення Правил дорожнього руху, позбавивши їх права керувати транспортними засобами з метою перешкоджання подальшій участі ними та іншими особами у русі «Автомайдан».

Насправді ж вказані особи не брали участі в автопробігу до резиденції «Межигір’я» у грудні 2013 року та навіть не мали права керувати транспортними засобами через те, що посвідчення водія їм ніколи не видавались. Однак реалізуючи злочинний умисел на припинення руху «Автомайдан» суддя навіть не перевірив цих обставин.