Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої судді за перешкоджання акціям протесту

30/03/2021

Слідчим Державного бюро розслідувань за погодженням з прокурором Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишньої судді Дніпровського районного суду м. Києва.

Зазначена суддя обвинувачується в незаконному перешкоджанні проведенню мітингів та зборів громадян шляхом незаконного притягнення їх учасників до адміністративної відповідальності.

Так, обвинувачена 23 січня 2014 року незаконного притягнула до адміністративної відповідальності трьох громадян за нібито порушення Правил дорожнього руху під час участі у грудні 2013 року в автопробізі до резиденції «Межигір’я» в складі колони автомобілів «Автомайдану».

При цьому єдиним доказом провини вказаних осіб були сфальсифіковані рапорти інспекторів ДАІ, окремі з яких навіть не перебували на місці нібито вчинення адміністративного правопорушення, яке описали в рапортах.

Доводи водіїв щодо непричетності до будь-яких адміністративних правопорушень суддею були відхилені, натомість на підставі цих рапортів відносно них застосовано адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами на різний строк.

Такі дії, на думку судді, мали зупинити інших активістів від участі у цьому русі.

Підозрюваний у вчиненні аналогічного кримінального правопорушення інший суддя цього ж суду на даний час знайомиться з матеріалами досудового розслідування.