Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР повідомило про підозру колишньому високопоставленому правоохоронцю, який нині працює в службі безпеки окупантів на Запоріжжі

09/02/2024

Працівники Державного бюро розслідувань за сприяння Служби безпеки України повідомили про підозру колишньому високопосадовцю СБУ часів Януковича Сергію Ганжи, який нині очолює т.з. службу безпеки на окупованій частині Запорізької області.

З 2014 року чиновник перебуває в міжнародному розшуку за державну зраду через участь в розгоні Майдану.

Після повномасштабного вторгнення збройних сил рф в Україну у 2022 році, колишній високопосадовець добровільно обійняв керівну посаду у філіалі фсб рф на тимчасово окупованій території України. Він очолив «государственную службу безопасности по Запорожской области» та вчиняє дії, спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

У ході досудового розслідування слідчі ДБР задокументували злочинну діяльність фігуранта.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

На даний час органом досудового розслідування вживаються заходи щодо отримання дозволу суду на здійснення спеціального досудового розслідування.

Процесуальне керівництво - Офіс Генерального прокурора.