Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Рекомендації щодо організації листування засобами електронної пошти

До розгляду та опрацювання приймаються електронні листи, які були надіслані з доменних зон, що не належать до санкційної зони. Не приймаються до розгляду та не опрацьовуються листи з доменних зон: .su, .ru, .рф, .by, .бел.

Поштове вкладення до листа має мати розмір не більше 5,0 Мб. Якщо вкладення перевищує зазначений розмір, його потрібно розбити на архіви та надіслати кількома листами. При цьому листам, що належать до однієї теми, слід давати споріднені назви, щоб їх було легше ідентифікувати.

Не опрацьовуються документи, що розміщені у зовнішніх файлових сховищах, на файлообмінниках, хмарних серверах тощо!

У разі неможливості розбиття документів на частини файли записуються на електронний носій (диск, флеш карта, sd карта) та відправляються засобами поштового зв’язку на адресу Державного бюро розслідувань, яку можна знайти на офіційному вебсайті Державного бюро розслідувань у розділі «Контакти».

Допускаються такі розширення вкладень поштових листів: doc, docx, xls, xlsx, pdf, jpg, bmp, p7s, asice, rtf, mp3, mp4, avi, mpg, zip.

Усі листи із вкладеннями перевіряються за допомогою спеціалізованого антивірусного програмного забезпечення. Якщо у вкладеннях виявляється шкідливий вміст, лист автоматично видаляється.

Документи з іншими розширеннями не опрацьовуються!

Не опрацьовуються документи з подвійним розширенням (наприклад, заява.docx.p7x.), такі документи потрібно надсилати в архівах.

Для коректного опрацювання та відображення документи, підписані електронним цифровим підписом, мають надходити в архіві разом із оригінальним документом.