ДБР оголошує прийом заяв кандидатів до Конкурсної комісії з добору членів РГК при ДБР

10/09/2022

Відповідно до Порядку формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань, з метою забезпечення безперебійної роботи органу цивільного контролю при ДБР Директором ДБР прийнято рішення про проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань (наказ ДБР від 08.09.2022 № 447).

На виконання п. 3 Порядку ДБР оголошує прийом заяв кандидатів до складу Конкурсної комісії з добору членів РГК при ДБР.

До складу Комісії включаються особи, які мають вищу юридичну освіту, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, не є членами політичних партій.

Не може бути членом конкурсної комісії особа, яка:

  1. за рішенням суду визнана недієздатною або обмежено дієздатною;
  2. має не погашену або не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення злочину (крім реабілітованої особи), або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, або яка притягалася судом до відповідальності за вчинення умисного злочину;
  3. відповідно до вироку суду, що набрав законної сили, позбавлена права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави, або обіймати певні посади;
  4. була працівником правоохоронних органів упродовж попередніх двох років (незалежно від тривалості).

Для подачі кандидатури до складу Комісії необхідно у період з 12 до 30 вересня 2022 року заповнити онлайн-форму, до якої завантажити такий перелік документів:

  • копію диплома про отримання повної вищої освіти з додатками;
  • автобіографічну довідку;
  • мотиваційний лист.

Рішення про формування складу Конкурсної комісії з добору членів РГК при ДБР ухвалюється наказом Державного бюро розслідувань протягом 5 днів після завершення строку приймання документів від кандидатів.