Тижневий звіт про роботу ДБР (ВІДЕО)

26/06/2020

Державне бюро розслідувань продовжує звітувати про свою роботу та знайомити громадян з найрезонанснішими справами:

За останній тиждень червня слідчі ДБР затримали 10 осіб. Серед них:

псевдорадника Президента України «генерала СБУ» та представника антикорупційної організації, які вимагали у громадянина 1 мільйон 100 тисяч гривень за погашення неіснуючого боргу та погрожували потерпілому створити проблеми із правоохоронними органами та закрити його бізнес.

125 особам повідомлено про підозру. Зокрема:

експрезиденту України Віктору Януковичу та двом колишнім Міністрам оборони України Дмитру Саламатіну та Павлу Лебедєву та начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України у вчиненні державної зради.

слідчому Нацполіції у неналежному зберіганні грошових коштів у сумі 1 мільйон 200 тисяч гривень, вилучених під час обшуку, що призвело до їх втрати.

прокурору одного з відділів військової прокуратури Південного регіону у налагодженні через посередників механізму систематичного одержання неправомірної вигоди від підприємців, які займаються ввезенням транспортних засобів на територію України, та одержанні хабара у сумі 10 тисяч доларів США.

колишньому військовому командиру через службову недбалість якого відбувся розрив міни, від якого загинуло двоє військовослужбовців.

Відносно 110 осіб до суду скеровані обвинувальні акти. З них щодо:

посадовців СБУ за вимагання та одержання хабара у сумі 840 тисяч гривень.

виконуючого обов’язки головного держінспектора Львівської митниці ДФС, через службову діяльність якого держбюджет недоотримав митних платежів на суму 169 тисяч гривень.

екскомандира військової частини Нацгвардії в Запорізькій області за розтрату понад 90 тисяч гривень начебто на ремонт автомобільної техніки військової частини.

оперуповноваженого одного із відділів поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області за замах на вбивство колеги, який перебуваючи в службовому кабінеті напідпитку в позаробочий час, безпідставно почав стріляти в стіни та меблі з власної травматичної зброї, на зауваження колеги з близької відстані направив зброю у голову колезі та вистрілив.

Державне бюро розслідувань звертається до громадян із закликом, якщо до вас надходять вимоги або пропозиції щодо надання неправомірної вигоди від правоохоронців, високопосадовців та військовослужбовців - просимо звертатись на гарячу телефонну лінію Державного бюро розслідувань або повідомляти про злочин через вебсайт ДБР.

Також слідкуйте за нашими новинами у зручному для Вас форматі.

Посилання на соціальні мережі Державного бюро розслідувань в описі до відео.