Оголошення конкурсної комісії № 6 з проведення конкурсу на зайняття посад працівників Державного бюро розслідувань

26/06/2020

Відбувся перший етап конкурсу для кандидатів на зайняття посад заступника Керівника та начальників відділів Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань.

Конкурсна комісія № 6 Державного бюро розслідувань з проведення конкурсу на зайняття посад працівників Державного бюро розслідувань (далі за текстом – Конкурсна комісія) провела перший етап конкурсу, а саме кваліфікаційний іспит - виконання практичних завдань (письмовий іспит з подальшою усною доповіддю). У ньому взяло участь 6 кандидатів.

Даний етап конкурсу пройшов за присутності експертів Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Офісу Генерального прокурора, представників Консультативної місії Європейського Союзу та представників громадськості, у тому числі ГО "Родина Героїв "Небесної Сотні".

За результатами складання учасниками кваліфікаційного іспиту, Конкурсна комісія визначила чотирьох кандидатів допущених до наступного етапу конкурсу, а саме проведення співбесіди, яка відбудеться у вівторок 30 червня 2020 року.