Зареєстровано перші територіальні управління ДБР у Києві та Краматорську 

Сьогодні, 26 липня, у Києві та Краматорську зареєстровано перші територіальні управління Державного бюро розслідувань.
Територіальне управління, розташоване у м. Краматорськ,  поширюватиме свою діяльність на Донецьку та Луганську області. Управління, яке знаходитиметься в Києві – на Київську, Черкаську та Чернігівські області.

«Я дуже щасливий, що саме у Краматорську буде працювати одне з управлінь ДБР. Сподіваюсь, що найближчим часом територіальне управління почне активно працювати, а ми будемо співпрацювати», – наголосив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський.

Найближчими днями також будуть зареєстровані територіальні управління у Полтаві, Хмельницькому, Львові, Миколаєві та Мелітополі.

«Зараз відбуваються співбесіди з кандидатами на 455 посад до семи територіальних управлінь. Внутрішня комісія обрала 14 заступників директорів цих управлінь. Вони мають пройти психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу, а також спеціальну перевірку державними органами влади. Також аналізуватиметься інформація щодо переможців, яка є у ЗМІ. Після цього буде ухвалюватися рішення щодо призначення їх на посади в Бюро», – зазначив Директор Бюро Роман Труба.

«Територіальні управління будуть готові до того, щоб розпочати роботу у вересні. Вже на фінальному етапі вирішення питань з приміщеннями для них», – додав Роман Труба.