Запорізькому патрульному загрожує до 8 років в’язниці за неправомірне застосування сили

02/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, завершили досудове розслідування відносно запорізького поліцейського, який неправомірно застосував силу щодо затриманого.

Подія сталася наприкінці грудня минулого року. До одного із відділів поліції м. Запоріжжя було доставлено групу людей для з’ясування обставин інциденту. Один із затриманих висловлював незадоволення діями поліцейських. Внаслідок цього, між правоохоронцем та чоловіком виник конфлікт, в ході якого працівник поліції невмотивовано застосував силу до опонента.

Експертиза встановила у постраждалого відкритий перелом кісток носу.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Обвинувальний акт скеровано до суду за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, якщо вони супроводжувалися насильством).

У разі доведення вини, працівнику поліції загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років. Варто зазначити, в одному з судів м. Запоріжжя вже розглядається справа за обвинуваченням цього ж поліцейського в аналогічному кримінальному правопорушенні, тобто подібні дії він вчиняє вже не вперше.