Замах на вбивство колеги - поліцейський постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно оперуповноваженого одного із відділів поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Він обвинувачується у закінченому замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що 12 січня 2020 року оперуповноважений, перебуваючи в службовому кабінеті напідпитку в позаробочий час, безпідставно почав стріляти в стіни та меблі з власної травматичної зброї.

Колега, який став свідком протиправної поведінки оперуповноваженого, зробив йому зауваження, на що обвинувачений з близької відстані направив зброю у голову колезі та здійснив постріл. 

Внаслідок чого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження небезпечні для життя, його госпіталізували до лікарні та надали необхідну медичну допомогу. Доки постраждалий перебував без свідомості, обвинувачений запевняв слідство у спробі самогубства.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Запорізьке управління ДВБ Нацполіції.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.