Залишитися директором за 375 000 гривень хабара - службовців держпідприємства судитимуть за вимагання та одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службових осіб одного з державних підприємств. Посадовці обвинувачуються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що службові особи вимагали та одержали від директора філії одного з держпідприємств неправомірну вигоду в сумі 375 тисяч гривень за незвільнення останнього з посади директора.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснював Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід – представництво внутрішньої безпеки в Закарпатській області Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.