Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Закордонний паспорт за 6000 гривень - слідчі ДБР затримали працівницю Державної міграційної служби Донецької області

16/01/2019

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорськ, за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Нацполіції, задокументовано факт отримання неправомірної винагороди у сумі 6000 грн. посадовцем Головного управління Державної міграційної служби в Донецькій області.

Ці гроші завідувачка одного з міських секторів міграційної служби в Донецькій області вимагала і отримала за сприяння у видачі мешканцям тимчасово окупованих територій паспортів громадян України для виїзду закордон. Під час затримання працівниця міграційної служби намагалась позбутись отриманих грошей.

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорськ, розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище). 

У разі доведення вини особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадження здійснює військова прокуратура Маріупольського гарнізону.