Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

За сприяння Ради Європи проходить тренінг для слідчих ДБР

03/12/2018

За підтримки Ради Європи на базі Національної академії прокуратури України проходить тренінг з питань організації роботи слідчих Державного бюро розслідувань.

Вже пройшли навчання 61 слідчий центрального апарату, які мають досвід роботи у правоохоронних органах (квота «А» та «Б»). З 3 грудня розпочався тренінг для 98 слідчих без відповідного досвіду роботи (квота «В»). З них 41 – слідчі центрального апарату, 57 – слідчі територіальних управлінь.

«У нашій підслідності – особи, які мають доступ до новітніх технологій, фінансових та людських ресурсів, можливості впливати на різні процеси в Україні та поза її межами. Протистояти цьому ми можемо професійними діями та дотриманням закону. Ви маєте постійно навчатися, самовдосконалюватися, опановувати сучасні методики розслідувань», –  звернувся до слідчих Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Він подякував Офісу Ради Європи в Україні та Національній академії прокуратури України за можливість проведення тренінгів для слідчих ДБР.

«Проект підготовки слідчих ДБР став можливим завдяки Офісу Ради Європи в Україні. Завдяки цьому проекту ми говоримо не лише про підвищення професійних знань слідчих. Ми говоримо про впровадження європейських стандартів у свою роботу – на основі захисту прав і свобод людини, з дотриманням принципів рівності та взаємоповаги», – сказав Р.Труба.