За сприяння Ради Європи проходить тренінг для слідчих ДБР

03/12/2018

За підтримки Ради Європи на базі Національної академії прокуратури України проходить тренінг з питань організації роботи слідчих Державного бюро розслідувань.

Вже пройшли навчання 61 слідчий центрального апарату, які мають досвід роботи у правоохоронних органах (квота «А» та «Б»). З 3 грудня розпочався тренінг для 98 слідчих без відповідного досвіду роботи (квота «В»). З них 41 – слідчі центрального апарату, 57 – слідчі територіальних управлінь.

«У нашій підслідності – особи, які мають доступ до новітніх технологій, фінансових та людських ресурсів, можливості впливати на різні процеси в Україні та поза її межами. Протистояти цьому ми можемо професійними діями та дотриманням закону. Ви маєте постійно навчатися, самовдосконалюватися, опановувати сучасні методики розслідувань», –  звернувся до слідчих Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Він подякував Офісу Ради Європи в Україні та Національній академії прокуратури України за можливість проведення тренінгів для слідчих ДБР.

«Проект підготовки слідчих ДБР став можливим завдяки Офісу Ради Європи в Україні. Завдяки цьому проекту ми говоримо не лише про підвищення професійних знань слідчих. Ми говоримо про впровадження європейських стандартів у свою роботу – на основі захисту прав і свобод людини, з дотриманням принципів рівності та взаємоповаги», – сказав Р.Труба.