Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

За підтримки Ради Європи слідчі ДБР пройшли тренінги

21/12/2018

За підтримки Офісу Ради Європи в Україні слідчі Державного бюро розслідувань пройшли програму тренінгів в Національній академії прокуратури України.

Відповідні сертифікати сьогодні, 21 грудня, отримали слідчі, що стали переможцями конкурсу за квотою «В» (без досвіду роботи на посаді слідчих у правоохоронних органах).

«За результатами вашої роботи будуть говорити про ефективність Державного бюро розслідувань. Керівництво Бюро буде вимогливе до вас. Я сподіваюсь, що ще більше суворі вимоги ви будете ставити самі до себе», – звернувся Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба до слідчих.

 «Проект навчання слідчих ДБР став можливим за підтримки Офісу Ради Європи в Україні. Завдяки цьому проекту ми говоримо не лише про підвищення  рівня професійних знань слідчих, а й  про впровадження європейських стандартів у роботу ДБР», – зазначив Роман Труба.

Нагадаємо, подібні навчання вже пройшли 61 слідчі Державного бюро розслідувань за квотами «А» та «Б», які до роботи у ДБР мали досвід роботи у інших правоохоронних органах.