За підтримки Ради Європи слідчі ДБР пройшли тренінги

21/12/2018

За підтримки Офісу Ради Європи в Україні слідчі Державного бюро розслідувань пройшли програму тренінгів в Національній академії прокуратури України.

Відповідні сертифікати сьогодні, 21 грудня, отримали слідчі, що стали переможцями конкурсу за квотою «В» (без досвіду роботи на посаді слідчих у правоохоронних органах).

«За результатами вашої роботи будуть говорити про ефективність Державного бюро розслідувань. Керівництво Бюро буде вимогливе до вас. Я сподіваюсь, що ще більше суворі вимоги ви будете ставити самі до себе», – звернувся Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба до слідчих.

 «Проект навчання слідчих ДБР став можливим за підтримки Офісу Ради Європи в Україні. Завдяки цьому проекту ми говоримо не лише про підвищення  рівня професійних знань слідчих, а й  про впровадження європейських стандартів у роботу ДБР», – зазначив Роман Труба.

Нагадаємо, подібні навчання вже пройшли 61 слідчі Державного бюро розслідувань за квотами «А» та «Б», які до роботи у ДБР мали досвід роботи у інших правоохоронних органах.